SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sila Wycisku na Klate

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Witam, mam 16 lat i cwicze juz 3,5 miesiaca, wraz z dieta i treningami (2,3) razy w tygodniu. Jakby co to dieta jest, ale nie jest jakas scisla dopieta na ostatni guzik, bo jako, ze mam dopiero 16 lat nie mam az tyle czasu na to wszystko (lekcje, szkola itd).
Dieta jest na mase. Jem wiecej niz potrzebuje, zreszta sa efekty po przez 2 miesiace 1kg przyblo.

Chodzi o to ze chce jakis porzadny trening na sile klatki piersiowej. Aktualnie robilem klate co drugi trening (rozpietki, lawka prosta, skosna w gore). Chodze na silownie jest full osprzet.

Jaki trening polecacie na sile ??? Teraz to robilem to nie mialem zaplanowanego planu. Moj max wycisk to 60kg x3,4. Jak cwiczyc, i jakie cwiczenia z jakim ciezarem wykonywac ? Bo sam nie mam pojecia jak to ulozyc, z jakimi obciazeniami.

Dziekuje wszystkim za jakakolwiek odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
kultura
nic dodać nic ująć
tu znajdziesz swoje ćwiczenie i wiele innych jeżeli nie wiesz jak wyglądają

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
wklej ankietę --> tematy podwieszone
Żaden nacisk na jakąkolwiek partię mięśniową, wybij to sobie z głowy! Nie z tym stażem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Witaj.
Pierwsza sprawa to dieta. 1 kg w dwa miesiące to zaden wynik - uwierz mi. 1 kg to sama woda a nawet moze byc to margines błędu wagi czy tez moze miec na to wplyw pora w jakiej sie wazyłes. Takze moja rada - dopilnuj diety, bo słabo idzie.
Druga sprawa, trening na siłe z takim stazem jeszcze nie dopracowanym, nie ma najmniejszego sensu. Cwicz całe ciało treningiem FBW - a siła podskoczy raz dwa.
Opisaną tą metode znajdziesz w tematach podwieszonych na gorze działu.
pozdrawiam.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
naprawdę tak trudno zajrzeć w posty podwieszone tyle tam ciekawych informacji że nie wiadomo jaki plan wybrać
Plant traktora71
plan A:
przysiad 3x5
wyciskanie na ławce 3x5
drązek podchwytem 3x max.

pan B:
przysiad 3x5
wyciskanie na ławce 3x5
martwy ciąg 1x5

plan A:
przysiad 3x5
wyciskanie na ławce 3x5
drążek nachwytem 3x max.

dobry na siłę podobno dla początkującego ponieważ składa się z samych ćwiczeń głównych to znaczy duże partie mięśniowe
możesz robić progresje.




Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-29 21:21:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 73kg

Wzrost : 175cm

Cel treningowy : siła

Staż treningowy na siłowni : 3,5 miesiaca

Uprawiane inne sporty : a6w

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia

Dieta : na mase


Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak


Cwicze wlasnie FBW, tyle ze nie cale cialo bo nie daje rady.
Zazwyczaj na treningu robie takie cwiczenia na klate:

wyciskanie sztangi na plaskiej 8s 12/12/10/8/6/6/4/max
rozpietki z hantalami na skosniej w gore 3s 12/12/10
wyciskanie sztangi na skosnej w gore 3s 15/10/8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
nie dasz rady całego ciała to może zmniejsz ciężary najlepiej pokaż plan ale cały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Nie dziwie sie ze nie dajesz rady jak robisz 14 serii na klatke...
Poza tym to nie jest FBW.
Naprawde poczytaj o tym treningu i wtedy rozpisz plan i tu wrzuć.
pozdrawiam.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Powiedz mi kolego dlaczego wcisnąłeś do full body powyższe ćwiczenia..
Jaki max w przysiadzie w MC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Robie zawzwyczaj tak:

1 dnia cwicze:

klata
naramienne
biceps
triceps

lydki
brzuch

2 dzien:

plecy
uda
brzuch
naramienne

Zazwyczaj robie po 3 cwiczenia po 3,4 serie dla kazdej partii miesni. Niestety nie napisze planu bo po primo nie znam nazw tych cwiczen, po drugie primo rozne cwiczenia robie co trening (na roznych przyrzadach itp).

Glownie zalezy mi na klatce bo tylko z tych efektow silowych nie jestem zadowolony.
Przez 3,5 miesiaca zdobylem tylko 8kg wiecej wycisku, bo jak zaczynalem bralem 52kgx2 a teraz biore 60kgx3 , wiec slabo jak na 16 lat.
Dlatego pytam sie o jakis porzadne cwiczenia czy cos NA KLATE, bo z innymi sobie poradze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Co do MC i przysiadu to nie mma pojecia. MC nigdy nie robilem bo nawet nie wiem jak, a przysiad robie czasem na silowni, ale nigdy z maxem. Wiem tylko tyle ze na skosnej lawce w siadzie (wypychajac ciezar) biore 110kg na 5 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
jesteś początkujący więc skup się na gównych ćwiczeniach ten plan co podałem napisał pewien pan i zapewniam cie że ten trening się chwali co do mc to zobacz filmiki w Googlach dzięki takim ćwiczeniom siła i masa powinna pujść dobrze oczywiście + dieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy. Chcialbym wyrzezbic swoje cialo...

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium