SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sierp Pomocy MMa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
Siemanko ćwiczę juz od dłuzszego czasu stójkę . Mam problem z sierpem dodam ze cwiczę mma . Chcąc jak najbardziej wydłużyć sierpa zaczęłem odkręcać nadgarstek zewnetvzna strona do przodu . Wydaję mi sie ze są one obszerniejsze . No i jakos lepiej mi wchodza , szczegolnie w piastkówkach . Jednakze w rękawicach podczas sparingów cieńko sie sprawdzają . Korygować to do standardowego ulozenia lapy przy sierpach czy zostawić . Jak wy bijecie ? Oczywiście uwzgledniajcie to ze to nie boks .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Czekaj, czekaj, czyli kciuk masz do sufitu? U mnie na kicku 90% osób tak uderza i jest dobrze. U nas takie "ułożenie łapy" jest standardowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1052
nie ja bije kciukiem do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na boksie uczą kciukiem do góry, a potem kciuk się sam układa do siebie. Mi też zaczął się tak z czasem układać i za bardzo się nie przejmuję, bo ma to swoje zalety i wielu bokserów tak uderza. Pozycja kciuka zmieniła się jak zacząłem wprowadzać krzyżowe w różnych płaszczyznach. Takie ułożenie kciuka pozwala na większą wszechstronność, ale silny krótki sierp z kciukiem u góry jest mocniejszy. Warto uderzać na dwa sposoby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening bokserski

Następny temat

Strach przed walką,

WHEY premium