SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siema mam chudego brata:]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3811
Witam.
Jak w tytule widać mam chudego brata. Ostatnio napiera na siłce:]! Generalnie waży 70kg i ma 190 cm! Wygląda jakby sie urwał z Etiopii. Postanowił więc ostatnio zainwestować co nieco w odżywki, i tak sie zastanawiamy co da sie z tym zrobić za 200 zyla. Zastanawialiśmy sie nad jakimś gainerem(vitalmax 2) i kretce(równierz vitalmaxa) no ale nie jesteśmy zabaradzo tego pewnii. Więc jakbyście mieli jakieś dobre pomysły to piszcie:]
Ide sie wiec uczyć bo jutro mam egzamin i postram sie zajrzeć tu wieczorkiem!
Pozdrówka !!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oo K***wa mam obwód łydki jak w ramieniu:] ale nędza i po co ja to pisze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7450
Popieram. Tylko raczej polecam Gainera 1 Vital Maxa jest bardziej kaloryczny do tego kreatyna 300g Vital Max + Tauryna + carbo i spokojnie wyrobisz się w 2 stówkach nawet sporo zostanie. Gainera kup na tyle ile starczy i bierz w/g braków w diecie (pewnie są spore tak samo jak zapotrzebowanie kcal brata)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33000
jak jest staz to zakupuj jakieś mono, do tego carbo 4 albo 6 kg, i za reszte sera białego a jak koniecznie w proszku to ostrowie. Bedzie tanio i skutecznie. ja cos zostnie to zakup jakas multiwitamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ej a możecie rozpisać mniej więcej jak to brać :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 41358 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126098
ile brat z etiopii je kcal dziennie ??
jaki ma podzial makroskladnikow ??

bez tego trudno doradzic

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17274
ja proponuje zacząć systematycznie trenować + lepiej jeść, na początek wystarczy; narazie nie zawracaj sobie głowy suplementami.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277
Popieram. Jesli dopiero zaczal cwiczyc niech mu ktos ulozy dobry plan na mase i w miare dobra diete. Jesli zalezy mu na tym, aby brac jakies suple to zakup mu jakiegos gainera i/lub bialko(polecam Ostrowi). Niech cwiczy jkaies 4-6 miechow i wtedy moze sobie zakupic jakies mono i laczyc z carbo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z nierównomiernym rozkładnaiem tkanki tłuszczowej...

Następny temat

Kreatyna jabłczanowa = częstsze sikanie?

WPC