SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siema, mam problem z proporcjami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 532

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

meszczyzna

Cel

zmniejszenie różnicy miedzy nogami a rękami

Waga

70

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

niby 19.13%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Póki chodziłem do szkoły zajęcia MT 2x w tygodniu po półtorej godziny, dzisiaj wychodzę tylko z psem a tak wiekszość czasu przed komputerem.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

MT do czasu zamknięcia szkół

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nie patrzę na dietę, jem to co jest :D

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrowie wszystko super, ( ale alergia na laktoze lecz i tak jem pizze i mi nic nie jest )

Stosowana lub planowana suplementacja

nie znam się w tym temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 932
Yo mam 16 lat, 181 wzrostu/70kg. Mam w sumie taki jeden kompleks iż mam grube nogi a chude ręce, gdy się stoi z boku to wygląda to według mnie dość kosmicznie :P ( Jak widać na zdjęciu TEN PO PRAWEJ TO JA ) Dlatego też często unikam noszenia krótkich spodni.
Moje pytanie brzmi jak mogę zlikwidować tę olbrzymią różnicę między rękami a nogami.
Pozdro i dziękuje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Na zdjęciu widać, że rysuje się też brzuszek i boczki, na nogach nie widać za bardzo mięśni, także "duże" nogi, to wina otłuszczenia, pozbędziesz się go robiąc redukcję.
Po redukcji natomiast przejdź na masę i trenuj całe ciało, nie tylko ręce.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6227 Napisanych postów 75798 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753501
Cała sylwetka wygląda bardzo szczupło, a u Twojego kolegi wręcz anorektyczne. Nie widzę tutaj grubych nóg. Bez wątpienia jednak mięśni jest bardzo niewiele, a poziom tkanki tłuszczowej, czyli stosunek mięśni do tłuszczu w organizmie jest wysoki. To czego Tobie brakuje to solidne odżywianie i trening siłowy. Niestety bez tego sylwetki nie zmienisz. Polecam więc zapoznać się z działem trening dla początkujących i ułożyć plan. Następnie tutaj skupić się na odżywianiu:

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Jak wyżej , nie widać nic z tego co opisujesz , jeśli chcesz lepszej i dokładniejszej oceny to musisz dać zdjęcie całej sylwetki w slipach lub krótkich spodenkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 726 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7376
Jedyną opcją jeśli chcesz się pozbyć tłuszczu jest redukcja. Ja bym szczerze na twoim miejscu na masę wchodził, ale wybór pozostawiam tobie. Pamiętaj też że musisz trenować całe ciało a nie tylko ręce bo potem za 4 miesiące przyjdziesz tu i będziesz pisał że masz za duże łapy a resztę chudą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie widzę tych potęznych nóg.

Jak proporcje są zachwiane to trzeba pracować nad ich poprawa, czyli rozbudować górę, ale u Ciebie to wygląda proporcjonalnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 932
Dzieki wielkie chlopaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - niskocholesterolowa (!)

WHEY premium