SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedemnastoletni laik chce zacząć ćwiczyć...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
A więc jak w temacie. Chciałbym zacząć ćwiczyć, głównie z powodu mojego że tak napiszę... odstającego od normy brzucha (co już opisywałem w innym dziale). Upatrzyłem sobie już jedno ćwiczenie, a mianowicie A6W, które myślę że pozwoli mi zrzucić chociaż trochę tłuszczu i poprawić wygląd mojego sadła. No ale to za mało. Chciałbym wyćwiczyć nie tylko brzuch, ale i całe ciało, ponieważ jestem jak na mój wiek przeciętniakiem, jeśli chodzi o siłę. W ogóle nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Do siłowni mam kawałek drogi, w sumie mógłbym chodzić... no ale jestem w drugiej klasie LO, jest dużo nauki, a jestem dość słabym uczniem, nie wyrabiam się z materiałem. Chciałbym ćwiczyć efektywnie po "domowemu". Niestety... jedyny sprzęt jaki posiadam to jeden 10 kilowy ciężarek...

Zwracam się do Was z pomocą o ułożenie mi i wytłumaczenie poszczególnych ćwiczeń jakie mógłbym wykonywać w domu. W chwili obecnej przy wzroście 176 centymetrów moja waga to 76 kilo, a do grudnia, stycznia chciałbym zrzucić dosyć pokaźnie jak najwięcej kilogramów tłuszczu i "przybyczyć" wyraźnie na mięśniu.
Chcę po prostu dobrze wyglądać!

Bardzo proszę też o ułożenie mi skutecznej diety (tylko najlepiej bez jakichś zapotrzebowań energetycznych, bo nie bardzo się w tym wszystkim połapię, ale takiej, która określa ilość danego produktu. Może idiotycznie to zabrzmi, ale najlepiej żeby w diecie tej nie było dużo mięsa, ponieważ nie jestem w stanie go ścierpieć w ustach.

Aha, czy jest taka potrzeba/możliwość stosowania jakiegoś wspomagacza? Nie jestem cierpliwy, więc chciałbym osiągnąć jakieś rezultaty jak najszybciej... no aleeee... by jedzenie czegoś takiego nie zrujnowało mi zdrowia.

Myślę że ważny jest też stan mojego zdrowia, organizmu. Dodam w związku z tym informację że bardzo obficie się pocę, nie tylko podczas wysiłku fizycznego, ale i spoczynku.


Chyba już wszystko wiecie. A więc proszę o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
Witaj :)

Po pierwsze gratuluje, wybrales dobry dzial.

Co do a6w to nie spala ona tluszczyku - proponuje ABS

Co do diety ------> dzial odzywianie

Co do treningu -----> http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Co do wspomagaczy to narazie niebeda Ci potrzebne

Jesli cos pominelem lub masz wiecej pytac to smialo je zadawaj

Pozdrawiam

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Co do działu to sorry ja Ciebie... zawaliłem jak dzik w sosnę.
Trening domatora...

Pompki
klasyczne - jestem w stanie je wykonać, ale nie mam pojęcia ile mam zrobić powtórzeń, ile serii i jakie odstępy między nimi.

Pompki na krzesłach - nie jestem w stanie tego zrobić, ponieważ w moim domu nie ma wystarczająco dużego miejsca by pomieścić dwa krzesła... no takie już mam ciasne pokoje i mały dom...

Ekspander? Nie posiadam.

Więc wiele ćwiczeń po prostu odpada, nie mam nawet gdzie zamontować drążka. Jestem w beznadziejnej sytuacji.

Co do diety to nie wiem jak pogodzić ją ze szkołą.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
No tez mam ten problem jesli chodzi o diete no ja jej nieposiadam. Wiele osob jakos godzi szkole czy prace z dieta lecz ja jestem w klasie maturalnej sporo nauki sporo lekcji sporo fakultetow no a przerwy 5 minutowe czasem niewystarczaja.Wiec wiem o czym mowisz i spokojnie napewno mozesz poradzic sobie teraz bez diety. jedz 5-6 posilkow dziennie i bedzie dobrze. Co do pompek to istnieje troche wiecej mozliwosci niz tylko te " zwykle " a drazka niejestes w stanie zakupic? nie jest to az tak drogi wydatek a napewno cos by wniosl w twoje zycie:)

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
ROKR91 sorry,ale nie masz miejsca w domu by dwa krzesla obok siebie postawic w odstepie polmetra? To gdzie Ty mieszkasz,w szalasie?

Co do diety to da sie pogodzic choc nie jest latwo(ci ktorzy pracuja maja jeszcze gorzej,więc ciesz sie tym co masz),gdyz potrzeba troche silnej woli do tego.Gotujesz ryz/kasze hurtowo kilka woreczkow by starczylo ci na np.3 dni.Mięsko tez mozesz zrobic odrazu na dluzej.Reszta posilkow to chwila moment:wyciagniecie twarogu z lodowki,zrobienie sobie jajecznicy czy platkow owsianych-dasz rade potrzeba checi!Jak mowisz sobie odrazu ze masz beznadziejna sytuacje,drazka nie masz,na ekspander cie nie stac to nic z tego nie bedzie.Uwierz mi ze w tym przypadku chciec to móc!

Powodzenia.



Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-09-14 21:51:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Polecam lekturę:

https://www.sfd.pl/Zanim_zaczniesz_nowy_temat_!!!-t408570.html 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ruszamy z HST

Następny temat

Jedziem z koksem//blog by xKuba92x

WHEY premium