SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka! Pomoc w przejściu na wyższy szczebel

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
Witajcie siatkarze i koszykarze! Gram w siatkówkę teraz 6 rok! Grałem w klasie sportowej i chodzilem jeszcze na dodatkowe treningi 3 razy w tygodniu! W tamtym roku poszedłem do pierwszej klasy gimnazjum i zostały mi codzienne treningi na hali po 1,5h! Wtedy gdy zacząłem trenowac zaczął sie prawdziwy koszmar! Koledzy byli starsi wyzsi i mieli wiekszy wyskok! Grałem z nimi w podstawowej 6 gdyż miałem trochę doswiadczenia z poruwaniem do reszty (bo oni grali 2 rok dopeiro)! Załamalo mnie to bardzo ze z zewnatrz wyglada to ze jestem z tej szustki najsłabszy! Ja planuje isc do liceum sportowego ale grajac gorzej od tych co grają 2 lata gdy ja 6 to nie mam szans! no ale coż do rzeczy? Wywyższali sie wszególnosci zagrywka atakiem i blokiem czyli w tych trzech najwazniejszych rzeczach! Nie powiem też ze wywyższali sie tlyko w przyjeciu a chociaz ja grałem wedlug zasad techniki! Ogolnie rzecz biorac gram na srednim poziomie jak na swoj wiek a chcialbym wzbic sie an wyzsze półki siatkowki! mieszkam w kujawsko pomorskim nie mam zadnego lepszego klubu! prosze aby doradzic jakie treningi do pocwiczenia ataku (tzn. konczenia ataku), szybkosci ataku, cwiczenia na blok w ktorym momencie skakac i jak przy jakim ataku, dodam ze z flotem sobie radze bardzo dobrze i chciałbym przejsc na zagrywke z wyskoku jakies treningi wlasnie na tego typ zagrywki! prosze takze o doradzenie do jakiego klubu prubowac zeby nauczyc się w ciagu dwóch lat grac tak bym spokojnie mogl iśc do liceum sportowego. Moze ktos gra w jakims klubie w kujawsko pomrski gdzies w zasiegu max 60 km od Golubia-Dobrzynia( ziemia dobrzynska z krzyzaków hehe(48 km od torunia)Prosze takze o jakies linki na sposob odzywiania się. Jestem gotów na każdy trening zrobie wszystko by się wzmocnic w tej pieknej dyscyplinie sportowej! Mam do dyspozycji codzienna silownie! blisko stadion z bieznia i miejscem do skakania w dal bo czytalem torche o treningach na ywskok i wiem ze tez potrzebne jest takie miejsce a i mam w ogorodzie palzowke ktora naprawde nadaje sie do trnigu jak na hali ( boisko zrobione jak na hali nie jak na plazowce prawdziwej) Przepraszam za literowki( klawiatura mi sie psuje i nie moge stawiac e a l wiecie o co chodzi a jesli sa orty to naprawde przepszam! jesli cos jest nie zrozumiale to trudno prosze o odpowiedz na to co zrozumiale! Yo wszystkim i prosze o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Z kujawsko pomorskiego najlepiej jak bys poszedl do bydgoszczy.
Ile masz wzrostu?
Wyskokiem poki co sie nie przejmuj, to wszystko przyjdzie z czasem. To ze starsi koledzy wyzej skacza, nie znaczy ze sa przydatniejsi druzynie. Szlifuj technike, a za kilka lat bedziesz lepszy od kolegow, bo masz podstawy.
Nie masz jakiegos trenera, albo wfisty, ktory pokazalby ci cwiczenia o ktore pytasz?
Co do silowni to moglbys zaczac jedynie pod okiem trenera, sam mozesz sobie w tym wieku zrobic krzywde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
dzięki trener się znajdzie i popytam go o to wzrost taki sobie 1,70 ale nie miałem jeszcze tego szybkiego etapu wzrostu który przychodzi w etapie dojrzewania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy Siatkarzy 2011 - Typer!!

Następny temat

Rower triathlonowy

WHEY premium