SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia z masą czy bez ? wystarczy białko i siłownia?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 611

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

20

Waga

77.9 kg

Wzrost

180cm

Cel treningowy

Monca , meska, wysportowana sylwetka

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Koszykówka, trening domowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 64
Witam , na początku moze coś o sobie, mam 20 lat 180cm i 77,9kg na siłownie zaczełem chodzić w wieku 14 lat gdyż ważyłem 117kg w 2 lata zrzuciłem wage do 74kg i zaprzestałem zabawy z siłownią . Mam zamiar zabrać sie znów na siłownie, póki co od pół roku robie cwiczenia domowe , różnego rodzaje pompki,hantelki itp i dało mi to troche mieśni bo miałem płaską klate o ile można było to nazwać klatą, a teraz mam prawdziwa klate , cały zarys. Moje pytanie brzmi , czy konieczną dla dobrego wyglądu, wysportowanej sylwetki potrzebna jest dieta na mase a potem redkucja i rzeźbienie ? czy jeśli pójdę na siłownie i będe ostro ćwiczyc, dostarczając jak najwięcej białka w postaci jedzenia plus białka serwatkowego czy będa efekty ? czy konieczna jest praca z masą i rzeźbą ? Moze to głupie pytanie, bo każdy by sie brał za mase i niemiał problemu , ale mnie przeraża rosnąca waga bo ostatnie lata walczyłem by zrzucać ją :) na koniec dodam że zanim pójde na siłownie mam zamiar zejść do 72,74kg by zgubić jeszcze troche tłuszczu . Licze na pomoc od bardziej doświadczonych kolegów :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 64
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 95007
Musisz mieć cel. Nie da sie zrobić wszystkiego na raz, niestety.

Patrzysz w lustro i musisz wiedzieć jak chcesz wyglądać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w ocenieniu planu.

Następny temat

Początki masówki . Po prostu potrzebuje pomocy w kilku kwestiach .

sosy