SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia x3 w tygodniu, a płaski brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
Witam, mam dylemat...
mianowicie cwicze od miesiaca 3x w tygodniu cale cialo u kolegi na silce. Jednak przed jak i teraz mam za duuuzo tluszczu na brzuchu i bardzo chcialbym go zrzucic. Nie mam konkretnej diety, ale jem to co trzeba kiedy trzeba i do tego wybieram zdrowe produktu jak np. twarog bez tluszczowy zamaist serka wiejskiego, chleb razowy zamiast bialego, duzo warzyw i owocow itp. Do tego spozywam aminokwasy Trec Leucine. .... faktycznie po miesiacu jest juz lekka poprawa sylwetki, nastroju, sily, ale nadal jest brzuch ;x.

Jak go splaszczyc ? Moze codziennie cwiczyc sklony brzucha? Mam rowniez do dyspozycji orbiterek, moglbym smigac na nim w dni nietreningowe, jednak chce miec pewnosc, ze dobrze robie.... tak wiec prosze Was o porade co robic :>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma miejscowego spalania tłuszczu więc nie zrzucisz go tylko z brzucha, leci on równomiernie z całego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 200 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1666
czyli brzuszki nic nie dadza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
kolego, deficyt kaloryczny, zacznij mniej wiecej od 300 mniej niz twoje zapotrzebowanie wynosi, i jezeli zaczynasz cwiczyc to bedzie sie działo. brzuszki jedynie moga wyrzezbic twoj brzuch, jednak jest duzo lepszych cwiczen, np. wznosy nog na drążku. Fat ci szybko zejdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Zmieniony przez - Tabiano w dniu 2014-08-18 22:13:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego z hantelkami 5-15 kg

Następny temat

Plan treningowy - ocena.

WHEY premium