SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia połaczna z innymi treningami, czy to wogole mam sens?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Cześć
Mam do was kilka pytań.Planuje od przyszłego roku zaczać chodzić na siłownie {znowu} problem w tym że dotatkowo trenuje koszykówkę i MMA.Chciałbym nabrać troche masy miesniowej {3-5 kg} i troche siły ale głownie zalezy mi na masie.z siłownia miałem wczesniej małe epizody.Jak juz jestem przy tym temacie to czy możecie mi doradzić jakis trening, dodatkowo planuje juz po nowym roku kupic jakies odzywki typu gainer,BCAA,carbo i nie wiem co jeszcze może sie przydać.Dobra a teraz do meritum.tak wyglada mój treningowy tydzień:

Poniedziałek :19,00 MMA lub kosz,zazwyczaj mma bo nakładaja mi sie na siebie wiec musze wybrać
Wtorek; 17,30-MMA 20- kosz
Środa; 20-kosz
czwartek; 17,30-MMA 18,30-kosz spóźniam sie jakies 30 minutale odrazu po mma lece na kosza
Piatek; wolny lub dodatkowy trening mma o 19
Sobota; wolna mata na mma czyli robie swój trening godzine sam ustalam
niedziela; wolna

Dodatkowo jestem studentem AWF i dochodza czasem jakies tam zajecia praktyczne. Co mozecie mi poradzic w takim przypadku?
pozdro

Zmieniony przez - garnecik w dniu 2010-12-22 00:04:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
okej, dzięki za pomoc.
Wiem że zawodowcy leca na koksie itp, to normalne bo przy takim wysilku nie dali by rady.Co do mnie to wiem , że dieta to podstawa juz kiedys stosowałem i widac było efekty, teraz tez zastosuje,do tego wybiore jakies ćwiczenia, i spróbuję, pociągne jakis czas zobacze jak to wszystko bedzie szło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Wybierz swój piorytet. To tak samo jakbyś chciał być kolarzem i ciężarowcem.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
jak chcesz na masę to może FBW 2 x w tyg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Kuźwa jaką masę? Przy takim natężeniu treningów nie ma opcji, aby złapał jakiś wartościowy kilogram. Trzeba umieć wybierać.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
napewno jest to możliwe, ja nie chce zrobić z siebie jakiegoś wielkiego koksa tylko nabrac te kilka kilo mieśni tak jak już wcześniej wspomniałem.Zawodowi zawodnicy nba czy Mma mają wiecej treningów i napewno dużo cięższych a mimo to siłownia też jest w ich planie a co więcej daje też efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja bym zrobil w sobote silke, jakis FBW. Kilka konkretnych cwiczen zlozonych. Odzywki jak najbardziej, jak masz kase kup gainer'a zamiast carbo i po kazdym treningu minimum 100g pij.
Co do treningu na dzien dobry power clean w Twoim wypadku, push press, wioslowanie polsztanga, podciaganie na drazku podchwytem, pompki na poreczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma to jak najbardziej sens. Pamiętaj że koszykarze czy zawodnicy mma to zawodowcy i jak każdy zawodowy sportowiec na najwyższym szczeblu korzystają z niedozwolonych środków farmakologicznych by wspomóc budowę siły masy czy po prostu przyspieszyć regenerację. Na twoim miejscu ograniczyłbym treningi koszykówki żebyś się nie przemęczył. Wiesz o co chodzi. Pamiętaj że podstawa to odpowiednia dieta i nie łudź się że ćwicząc na siłowni i trenując mma uzyszkasz kulturystyczną sylwetkę; ale jeśli nigdy nie ćwiczyłes poważnie z ciężarami na bank uzyszkasz troche masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Ok fajnie dzięki że zechcieliście mi pomóc, po nowym roku postaram się zacząć, zobaczymy jak to wszystko będzie ze soba współgrało.Wybiorę cześc cwiczeni i cos z tego ułożę,znalazłem jeszcze treningi np Randyego coutura:
8x Wiosłowanie sztangą
8x Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia
8x Wyciskanie sztangi sprzed głowy
8x "Dzień dobry"
8x Wykroki ze sztangą(na każdą nogę)
8x Przysiad przedni z wyciskaniem na barki
8x "Marty Ciąg"
Rób około minuty przerwy. Wykonaj od 3 do 5 takich zestanów, uzależniając to od swojej siły i doświadczenia.

I np Lebrona jamesa :
http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-LeBrona-Jamesa-szybko-i-na-maksa-3490.html

Myślę ze z tych tez mozna by cos wybrać.
Jeśli macie jakieś sugestie bądź uwagi to chetnie wysłucham porad różnego typu.
Aha i jeszcze jedno co polecilibyście do gainera? Planuje kupic mutant massa,troche kosztuje ale z tego co czytałem ma dobra opinie, czy warto np jakies BCAA, ZMA czy coś innego, czy moze szkoda na to kasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
dzieki Dissault,przyda się artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
garnecik staraj się nie kopiować planów zawodowców. Spójrz jakie ćwiczenia wykonuje Couture, zastanów się czego Ci brakuje, masy? siły? Kopiowanie treningów "pro" nie jest dobrym pomysłem (doping itd.), każdy trening powinien być ułożony indywidualnie pod "siebie".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam do was pytanie pomózcie

Następny temat

trening dla mnie

WHEY premium