SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia-pierwsze kroki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Witam drodzy forumowicze.Mam do was kilka pytań odnośnie siłowni,a raczej suplementacji i jej stosowaniu.
Wiek:16 lat
Waga :72 kg
Wzrost:175 cm
Staż:1.5 msc
Sprawa jest taka iż ćwiczę systematycznie 3 razy w tyg,mam ułożony plan treningowy,który będę zmieniał co 2 miesiące,aby nie było monotonii i mięśnie co jakiś czas poznawały inne ćwiczenia.Od sierpnia przytyłem 3kg masy mięśniowej z czego jestem zadowolony.I tutaj nasuwa mi się pytanie,czy jest jakiś limit przyjmowania odżywek.Od września biorę białko trec whey100,a od 3 tyg Creatine 100% treca.Czy jest jakiś limit zażywania suplementów diety? Pytam,dlatego że w pon zakupiłem sobie 2.2 kg białka i wyliczyłem że wystarczy mi na jakieś 1.5 miesiąca.Cykl kreatyny skończę za 1.5 tyg.I mam kolejne pytanie,bo nigdy nie brałem supli więc kupiłem monohydrant kreatyny w proszku,bo myślę że jako początkujący to nie mam co się rzucać na cm3 itd.Proszę o doradzenie,czy po skończonym cyklu na monohydrancie mam zakupić sobie cm3,czy zrobić jakąś przerwę.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;)
Ps.Jeżeli zły dział,proszę o przeniesienie przez moda.



Zmieniony przez - Lajcik98 w dniu 2014-11-05 20:19:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
a diete jakąś posiadasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Limity jakieś tam są, niektóre określane są przez organizację WHO, i stąd są pochodzą zalecenia w dawkowaniu suplementów ktore widzisz z tyłu.
Nie ma znaczenia mono czy jabłczan, niektórzy wolą monowaodzian od jabłczanu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Tak tak,dietę ułożyłem sobie jak tylko zacząłem ćwiczyć.Ale ciężko ją utrzymać chociażby do godz 15 z uwagi na szkołę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A co ma szkoła do trzymania diety? Pojemniki do szkoły i po problemie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Codziennie w pojemniku do szkoły zabieram serek wiejski na śniadanie,aczkolwiek ciężej z kurczakiem bo w plecaku temp. jest zbyt wysoka i kostkami lodu ciężko chłodzić do godzi 12-13 gdyż się wszystko rozlewa (chodzi o te folie do kostek lodu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nic nie trzeba chłodzić, ja sobie rano robię nieraz kanapki z piersią i jadam normalnie o 11 w pracy i nic nie chłodzę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja biorę pojemniki do szkoły i od 7 do 17 kurak z ryżem wytrzymuje

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
chyba wiekszosc bierze badz brala i nie bylo z tym problemu szczegolnie o tej porze roku bo w gorace wakacje troche inaczej sprawy sie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
ja czasem specjalnie biore torbe zeby zarcie zmiescic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
kurczak to i w gorące dni się nie popsuje, kiedyś za małolata mama robiła kanapki na wyjazdy z kotletów piersi i cały dzien trzymały

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny oraz kilka pytań

Następny temat

co brać

WHEY premium