SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia od Keltona

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Witam
Jakieś 3 miesiące temu kupiłem w firmie Kelton (((( wyciąg HEAVY Python, stabilizująca HZ13 do atlasów Kelton, podpory pod stopy HZ7, SPA ławka regulowana PL4, stacjonarna poręcz HD11, brama PMS2 + drążki, maszyna na prostowniki grzbietu PM16, maszyna krzyżak-najszerszy grzbietu PM3, suwnica Smitha na łożyskach liniowych PM6, i trochę obciążeń oraz drążków ))) do swojej siłowni domowej musze, powiedzie ze sprzęt jest dobrze wykonany nie tak jak pisza inny, moim zdaniem chodzi tu o użytkowanie. Jeśli ktoś nie dba to wszystko da sie zepsuć. Ćwiczę z trzema kolegami i po tym czasie nie widać żadnych zniszczeń czy pęknięć tak jak piszą inni, rozumiem może zdążają sie jakieś pojedyncze sztuki z wada bo przy dużej produkcji jest to możliwe. Byłem w siedzibie Keltona ponieważ osobiście odbierałem wszystko i naprawdę maja tam tego bardzo dużo. Miła obsługa troszkę długi czas oczekiwania ale to ze względu na bramę, reszta była można powiedzieć po 3 tygodniach do odbioru. Wada taka choć nie dla wszystkich ważna ze w bramie trochę mało obciążenia bo tylko 85kg ale z tego co wiem nowa brama ma juz 100kg. Moja ocena to 9,5/10. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Baltaza133 w dniu 2012-03-19 12:20:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11226
Dziękujemy za taką fajną recenzję naszego sprzętu.
Cieszymy się że jest Pan zadowolony z zakupu w naszym sklepie.
Życzymy udanych treningów i osiągnięcia wymażonej sylwetki.
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9566
Po treningu na takiej siłowni z pewnością możliwe jest osiągnięcie sylwetki kulturysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15537
konkret siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86699
Widać, że grube tysiące poszły na tą siłkę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Licytację proszę o pomoc

Następny temat

KONKURS - Masz bramę PMS2 lub PM2 - ponad 4 000 zł czeka!

NutLove