SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia i dieta a wiek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4508
Cześć, mam 17 lat, nie cały rok robiłem masę, od 4 miesięcy robię redukcje. Byłem chudy jak patyk wiec zdecydowanie wyszło mi to na plus.
Ostatnio nasłuchałem się od cioci, że siłownia 4 razy w tygodniu + kreatyna + białko (robię szejki białkowe dodając również WPC) to słabe połączenie i w przyszłości mi się to odbije na zdrowiu. W pierwszej chwili to wyśmiałem, ale tak mnie teraz naszło i stwierdziłem ze się upewnię. Czy mogę mieć jakieś problemy za X czasu, tym bardziej ze organizm teraz się rozwija? Wydaje mi się ze bardziej by mi zaszkodziło wyjście na piwo/a z kumplami raz w tygodniu niżeli ta siłownia, zdecydowanie wolę siłownie.
Jeśli chodzi o dietę to przestrzegam i nie jem syfu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 456 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3892
Jeżeli wykonujesz trening poprawnie, nie robisz jakichś błędów to śmiało możesz ćwiczyć i nie wierz cioci. Wiele jest osób, które się wymądrzają a nic nie wiedzą. Jak najbardziej trening 4x w tygodniu + kreatyna + białko jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4342 Napisanych postów 56049 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 709946
17 lat to jesteś praktycznie dorosłym człowiekiem. Niestety osoba nie trenująca nie zrozumie tej trenującej nigdy i niestety takie rozmowy z członkami rodziny są często bezcelowe.
Bo ciocia jak widzi, że jest jedzenie w prochu to już jest na nie.
Trzeba podchodzić do tego rzeczowymi argumentami, że się jest zdrowszym, wysportowanym, dobrze się odżywiasz, dbasz o to co jesz. Bo inaczej się nie przekona czasem ludzie są tak zamknięci na swój punkt widzenia, że nie dadzą się przekonać więc trzeba robić swoje.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8112 Napisanych postów 149679 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185817
witaj, w ieku 17 lat organizm mlodego czlowieka jest juz wpelni wyksztalcony aby podejmowac obciazenie. uwazac powinnismy do 15 roku zycia, jezeli mowa o strukturze kostnej naszego ciala. co do suplementacji, to co obecnie spozywasz nie ma wplywu na pogorszenei sie stanu zdrowia. byly prowadzone dlugoletnie badania z udzialem kreatyny, gdzie sportowcy spozywali ja przez 4 lata i nie donotowano zmian w markerach watrobowych czy tez pracy nerek, na spokojnie wiec mozna korzystac ze suplementacji zgodnie z jej przeznaczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11269 Napisanych postów 119454 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393163
Prędzej obecną jakością pozywienia bym się przejmował niż w/w aspektami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progress w podciaganiu

Fruzelina