SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a kręgosłup.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 151 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4825
f***master oczywiście , ze są :).Mgr czy technik jest wykonawca tego co na oddziale zaleci lekarz fizjoterapii czy to w kineza czy fizyko czy w terapia manualnej.Jak by był jakieś tematy o tematyce zbliżonej do mojego przyszłego zawodu to bardzo chętnie podyskutuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
widze ze fizjo, przez nick myslalem ze z Łodzi jestes, ale niestety moze bysmy sie znali z widzenia czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 151 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4825
heheheh dzieli nas tylko 300 km no i Warszafkaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
czyli :300km i ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Dzięki za te ćwiczenia, na pewno wypróbuje A jeszcze mam pytanie, czy robiąc ćwiczenia na barki np. wyciskanie zza karku czy unoszenie hantli bokiem, obciążam kręgosłup? Jeśli tak to czy w jakimś dużym stopniu czy raczej mógłbym robić te ćwiczenia bez problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 151 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4825
wyciskanie z za karku angażuje:
- trójgłowy ramienia (wszystkie głowy)
- m naramienny:cześć środkowa , tylnia , przednia

unoszenie ramion w bok:
- m.czworoboczny
- m.naramienny cześć:środkowa , tylnia , przednia

Jak źle będziesz wykonywał te ćwiczenie to wielce prawdopodobne , ze możesz odczuwać bóle na odcinku szyjnym kręgosłupa.
Zacznij od małych ciężarów , aż wyrobisz sobie wprawę i odpowiednia metodykę wykonywania ćwiczenia , a jak już sie nauczysz powoli zwiększaj sobie ciężar.
Grunt to sie nie poddawać i być konsekwentnym.

Zmieniony przez - ł.d.z w dniu 2008-11-03 22:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 151 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4825
Sory za off top.

Mój jeden z wykładowców jest z Łodzi i jest lekarzem fizjoterapii no i skończył ta sama szkołę co ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Dzięki za pomoc, już wiem wszystko co chciałem wiedzieć jeszcze raz wielkie dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a no to spoko przyda sie moze za kilka lat ta inormacja moze bede od fizjoterapii ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na powrót do formy.

Następny temat

łączenie partii

WHEY premium