SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a basen.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 77
Witam. Trenuję 3 razy w tygodniu:
Poniedziałek-Biceps-Plecy
Wtorek-Klata-Triceps
Czwartek-Barki-Nogi

Chce zacząć pływać , podobno wpływa to korzystnie na kręgosłup.
Moje pytanie czy , czy pływanie nie koliduje mi z treningiem , czy nie przemęczę za bardzo organizmu i czy lepiej wstawić basen w środę czy może w piątek albo sobotę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
Mam nadzieję że w poniedziałek biceps robisz po plecach a nie przed, nie możesz ćwiczyć poniedziałek-środa-piątek? Wtedy basen zarzuciłbym np. we wtorek i czwartek

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3110 Napisanych postów 42414 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pomyślę nad tą zmianą planu na pon-środa-piątek ale może to być bardzo ciężkie ze względu na zajęcia i inne obowiązki.
No i oczywiście biceps po plecach inaczej sobie tego nie wyobrażam Czyli mówicie że mogę pływać w każdy dzień nietreningowy , dobrze po prostu będę wybierać dzień luźniejszy w damy tygodniu bo i tak zamierzam pływać tylko raz w tygodniu więcej nie dam rady.
Pływanie może mieć raczej same pozytywne skutki na kręgosłup nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
I na regenerację również

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok , dobrze wiedzieć :) Dzięki za pomoc , pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3110 Napisanych postów 42414 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta...

Następny temat

Jaki sprzęt do ćwiczeń dla początkującego? (wszystkie partie)

Fruzelina