SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Pure Jatomi Poznań City Center - opinie?

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 638
Witam. Niedługo będę mieszkał w Poznaniu, i już teraz szukam na jaką siłownię mógłbym chodzić. Interesuje mnie właśnie ta, o której napisałem w temacie. Chodził tam ktoś? Może macie jakąś ogólną opinię o siłowniach Pure Jatomi? Z góry dzięki za pomoc.

@Edit: Wie ktoś czy w galerii Stary Browar jest jakaś siłownia?

Zmieniony przez - siwylkw w dniu 2014-07-17 19:57:50
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1357 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 57557
W browarze chyba nie ma.
Ale niedaleko masz galerię MM. Jest tam nowa siłownia.
Żona tam chodzi, póki co luzik. Sprzedali chyba ze 20 karnetów, więc jak spotkasz 5 osób na sali to jest max.

Zmieniony przez - pro666 w dniu 2014-07-17 20:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49644 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej iść gdzieś gdzie jest mało ludzi, zawsze wolne sprzęty i miejsca. Spróbuj Effect w Pasażu Rondo Starołęka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 638
pro666
W browarze chyba nie ma.
Ale niedaleko masz galerię MM. Jest tam nowa siłownia.
Żona tam chodzi, póki co luzik. Sprzedali chyba ze 20 karnetów, więc jak spotkasz 5 osób na sali to jest max.

Zmieniony przez - pro666 w dniu 2014-07-17 20:50:58

Dzięki. A jak ze sprzętem? Trenerzy pomagają? Tam mam 800m od uczelni, więc źle nie jest. Do tej co pisałem mam 500m pieszo. Tzn mówię tutaj od uczelni, a dokładnie jeszcze nie wiem gdzie będę mieszkał, więc to wszystko może się zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3612
za darmo nikt nie pomaga ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49644 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
ja się niedawno zapisałam do pure. Na początek są dwa zajęcia z trenerem - co do ich oceny, to jeszcze nie miałam. Wydaje mi się, że z pomocą, bez wykupienia osobistego trenera, to jest ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
acha, jeśli o mnie chodzi, to jestem kompletnym laikiem. Jak na razie zajęcia sobie odpuściłam. Próbuję na maszynach no i trochę cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12453
w Pure w Galerii Malta jak tam? planuje tam chodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
w Malcie nie byłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 5701 Napisanych postów 26884 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 709468
Siłownie o których piszecie sa dobrze wyposażone,mozna zrobić dobry trening.

Ale jeżeli ktoś ma większe aspiracje,determinacje do pracy nad swoja sylwetka siłą-nie ma się co cackać-trochę dalej jest siłownia City Zen,do której nalezy wiele innych obiektów-pływalnia,boisko lekkoatletyczne,sala cardio i duża sala do gier zespołowych.

Do tego trenerem jest tam jeden z najlepszych kulturystów świata:Karol Małecki.

Jadąc przystanek dalej-kolejna super siłownia:Słodkiewicz Gym & Fitness-tam trenuje smietanka polskich kulturystów i nie tylko(vide program z treningu nóg ze Słodkiewiczem i Piotrem Klojzy.

Obok tejk siłowni -kolejna fajna-Przystań Poznania,gdzie codziennie można spotkać Sebastiana Szmyta i trenować pod jego okiem,często i Karol Małecki tam zagląda....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 912 Napisanych postów 55242 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335512
ja trenuje w Luboniu na ul Żabikowskiej - Atlantis III i bardzo fajnie jest
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WSEIII Poznań

Następny temat

Atlantis III Żabikowska

Wheya