SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Mokotów i okolice

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
Witam.
W związku z tym ,iż d października ruszam na studia do Warszawy a mieszkał będę na Mokotowie, oraz stwierdziłem iż czas powrócić do zabawie po paru kontuzjach ( złamana lewa reka, pęknięta prawa, rozwalony nadgarstek). W związku z tym mieszkanie w którym będę przebywał w okresie studiów znajduje się na mokotowie poszukuje jakiejś dobrej siłowni tania tez moźe być własnie w tej dzielnicy lub okolicach metra ;)
Za wszystkie adresy oraz ceny karnetów z góry dziękuję ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Jak ja mieszkalem na mokotowie w poblizu ulicy Gagarina to jezdzilem na silownie Pyton na Pradze, tylko ze dojazd troche uciazliwy z jedna przesiadka zabieral okolo pol godziny( zalezy od tego jak na autobus trafialem bo byl tylko jeden). Ale jesli jestes na studiach to pewnie na swojej uczelni bedziesz mial w ramach wfu silownie, u mnie doplacasz 50 zl i mozesz chodzic przez caly semestr chyba 3 razy w tyg. Wiec lepiej wsztrzymaj sie jeszcze z decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
Ok. Wielkie dzięki.
A nie wiesz może czy na sggw przejdzie taki numer z tą siłownią że dopłacę i będę mógł śmigać kiedy chcę ?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9608
Niestety nie wiem ale jesli bedziesz mieszakl w akademiku bardzo mozliwe ze tam bedzie silownia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o prade w sprwie sprzetu

Następny temat

ławka w piwnicy w bloku.

WHEY premium