SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Mokotów i okolice

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 152
Witam.
W związku z tym ,iż d października ruszam na studia do Warszawy a mieszkał będę na Mokotowie, oraz stwierdziłem iż czas powrócić do zabawie po paru kontuzjach ( złamana lewa reka, pęknięta prawa, rozwalony nadgarstek). W związku z tym mieszkanie w którym będę przebywał w okresie studiów znajduje się na mokotowie poszukuje jakiejś dobrej siłowni tania tez moźe być własnie w tej dzielnicy lub okolicach metra ;)
Za wszystkie adresy oraz ceny karnetów z góry dziękuję ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9608
Jak ja mieszkalem na mokotowie w poblizu ulicy Gagarina to jezdzilem na silownie Pyton na Pradze, tylko ze dojazd troche uciazliwy z jedna przesiadka zabieral okolo pol godziny( zalezy od tego jak na autobus trafialem bo byl tylko jeden). Ale jesli jestes na studiach to pewnie na swojej uczelni bedziesz mial w ramach wfu silownie, u mnie doplacasz 50 zl i mozesz chodzic przez caly semestr chyba 3 razy w tyg. Wiec lepiej wsztrzymaj sie jeszcze z decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 152
Ok. Wielkie dzięki.
A nie wiesz może czy na sggw przejdzie taki numer z tą siłownią że dopłacę i będę mógł śmigać kiedy chcę ?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 395 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9608
Niestety nie wiem ale jesli bedziesz mieszakl w akademiku bardzo mozliwe ze tam bedzie silownia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o prade w sprwie sprzetu

Następny temat

ławka w piwnicy w bloku.

Zestaw 1