SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia Geronimo

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Witam serdecznie. Jakiś czas temu w Sosnowcu (Zagórze ul Mielecka) powstała zupełnie nowa siłownia o nazwie Geronimo. Niestety nigdzie nie można dowiedzieć się nic na temat godzin funkcjonowania tej siłowni. Telefon nie odpowiada na maila nie uzyskuje odpowiedzi. Wiadomo komuś coś czy siłownia ta działa lub ma zamiar działać? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najszybciej według mnie uzyskasz informację w dziale regionalnym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to przenoś takie posty do działów regionalnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Równie dobrze może uzyskać odpowiedź w tym dziale , post wyżej był tylko propozycją .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od zawsze się przenosiło takie posty do działów regionalnych

albo będziesz przestrzegał wcześniejszych zasad albo idź do szybkich pytań, tam twoja wiedza i predyspozycje się sprawdzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2669
Też do nich dzisiaj wydzwaniałem i nikt nie odebrał. Jutro się tam osobiście przejadę i się dowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Jak byś się czegoś dowiedział daj tu znać proszę. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 628
siłownia geronimo jest otwarta od 14 stycznia wiem bo sam do niej chodze jesli ktos by chcial wiedziec wiecej tu jest link http://geronimofit.pl/main-page.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2669
To może zdradzisz godziny otwarcia, bo ja w końcu nie wybrałem się sprawdzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 628
jak sie niemyle to od 9 rano do 9 wieczorem w tygodniu a w weekend od 9 do 8 wieczorem nie jestem pewien na 100% o 14 ide na silke to sie zapytam jak co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2669
Było by miło :)
Jeśli możesz, to powiedz jeszcze jak tam ze sprzętem? W galerii widać pełno maszyn i sprzętu do areobów, ale jak z klasycznymi przyrządami (ławeczki,stanowiska do przysiadów itp) ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Etat W Muscle-Zone poszukiwana osoba mieszkająca bardzo blisko granicy z Niemcami

Następny temat

Dąbrowa Górnicza siłownia

WHEY premium