SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia 6x w tygodniu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1307
Siema. Czy nic nie stoi na przeszkodzie trenować na siłowni 6x w tygodniu? Każdą partię robię 1x w tygodniu, trzymam dietę (lekka masa), staż jakoś ponad 1,5 roku. Na moje oko powinno być ok bo poszczególne grupy mięśniowe mają spory czas do zregenerowania się. Zresztą jak sam zauważyłem to moj organizm się szybko regeneruje. Jak sądzicie ?
ps. Jedynie nogi robię 2x w tygogodniu ( czwórki w poniedziałki, dwójki w piątki )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pewnie że możesz, mi się fajnie ćwiczyło 5x w tygodniu bez rozdrabniania się na dwójki/czwórki itd. tylko każda partia 1x w tygodniu.

Plecy
Klatka
off
Nogi
Barki + brzuch
Triceps + biceps
off

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
JAk dla mnie to raczej dużo.
Przy takiej częstotliwości szczególnej wago nabiera odpowiednia dieta, regeneracja, odnowa biologiczna i suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1307
Te czynniki są jak najbardziej w porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Według mnie lepiej zrobić 4 porządne treningi w tygodniu i reszte czasu poswiecic na pelna regeneracje, spróbuj treningu góra-dół robilem na nim bardzo dobry progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1307
Przy swoim planie czuje sie rewelacyjnie, progres rowniez jest. Jezeli cos bedzie szlo nie tak to zmiejsze do ilosc do 5ciu treningow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do coeny

Następny temat

W jaki sposób wykonywać serie

WHEY premium