SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia + Worek Bardzo proszę o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
Witam chciałem Wam przedstawić mój plan treningowy i zapytać czy ma on sens reszta sprecyzowana jest niżej :)
Pn siłownia
Wt trening
Śr siłownia
Cz trening
Pt siłownia
So wolne
Nd wolne

Pod nazwą trening miałem na myśli bieganie trening na worku gruszce skakankę itp, wplotłem to pomiędzy dni treningowe ponieważ zbieram się jednocześnie do powrotu na treningi SW po półrocznej przerwie.
Mianowicie moje pytanie brzmi czy przy chęci rozwijania masy mięśniowej te treningi nie przeszkodzą ? czy mięśnie nie powinny odpoczywać jeżeli np w poniedizałek potrenuje ostro plecy a we wtorek worek bieganie itp chodzi mi o to czy mogę tak na zmianę trenować cały tydzień ?


Dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rozwoj miesni moze na tym ucierpiec-choc duzo zalezy od intensywnosci innych aktywnosci fizycznych.

Dieta napewno musi byc bardziej dopieta niz dotychczas-ew. jakas nadwyzka kaloryczna moze wchodzic w gre.

Pamietaj o zabezpieczeniu miesni przed bieganiem,skakanka...Pełnowartościowy posilek-ew. porcja bcaa.

Nie masz mozliwosci trenowania w weekendy? Mozna by to 'luzniej' rozbic.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
Dzięki za odpowiedz ! w weekendy nie bardzo bo studiuje zaocznie i mam zajęcia. No trudno będę musiał dalej kombinować chyba że zaproponujesz mi coś innego żeby uzyskać podobny efekt? może trenować siłowo i np biegać przed treningiem a po treningu parę rund na worku czy coś w tym stylu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
silownia/bieganie
worek..
silownia/bieganie
off
silownia/worek

Nie robilbym treningu na worku przed treningiem barkow-napewno je oslabisz

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-09-23 21:09:57

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 197
Dzięki za pomoc spróbuje tym sposobem i zobaczę co z tego wyniknie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superserie

Następny temat

Własnoręcznie układany plan w 100% :) - masa, prosze o ocene,cenne uwagi i poprawki

WHEY premium