SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia/Szczecin

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6059

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243
Witam Panowie! (no i Panie oczywiście też)
Nie wiem czy do dobrego działu trafiłem ale chciałbym Was zapytać o jakąś fajną siłownię w Szczecinie, najlepiej niedaleko Alei Wyzwolenia(tam koło Kołłątaja). No cóż po wczorajszej sytuacji gdzie zostałem napadnięty, chciałbym się udać na siłownię, następnym razem będą z mordami pokiereszowanymi leżeć, heh. Więc jak ktoś zna jakąś fajną siłownię w pobliżu, co nikt się nie będzie śmiał z moich początków (jestem ektomorfikiem, z naprawdę chudym ciałem, 187cm, 82kg i predyspozycjami w kierunku człowieka gumy), to podajcie, będę wdzięczny. Oczywiście znalazłem już ten temat:
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Idź na boks a nie na siłownie, mięśnie Cie nie obronią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Obok społema na łuczniczej gdzies jest za 3 dyhy miesiac,Poza tym masz aktiva tam na dole obok kładki z manchatanu ale pedałówa straszna i stare baby podrywajo malolatów wiec nie poleczam.Ew buldi na bramie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sample UNS Loader II Szczecin,gdzie dostanę?

Następny temat

Gdzie kupię sprzęt na siłownie w Szczecinie?

WHEY premium