SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia, ektomorfik, odżywki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
To było przed dietą :P

Poza pytaniem, czy nie muszę spożywać do tego więcej "tuczących" produktów, chciałem poprosić o odesłanie mnie do jakiejś diety na 2 tyg. ?

Chciałbym dzisiaj skoczyć na zakupy i po-porcjować na przyszłe 2 tyg.


Zmieniony przez - qba1500 w dniu 2012-12-05 09:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie da sięrozpisać codziennie innego posiłku trzeba improwizować np

Rano placek owsiany lub jajecznica z razowcem
do szkoły pracy serek wiejscki czy kanapki z piersią
na obiad karkówka czy nawet zupa pomidorowa koniecznie z miesem np rzeberko
po treningu piers czy ryba, na kolacje sernik na ciepło z patelni czy makrela, albo sałatka ze śledzia z puszki jajko cebula i ogórek, przepisy są w dziale kuchnia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Znalazłem ^^

https://www.sfd.pl/Dla_początkujących_i_nie_tylko-t314751.html

Zmieniony przez - qba1500 w dniu 2012-12-05 15:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Kupię wszystkie wymienione produkty + kilka innych zdrowych i codzień będe planował :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Witam ponownie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 139 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1677
jedno słodkie ciastko do kawy <--- chyba najwiekszy Twoj blad.

;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Czepnęliście się tego ciastka, już pisałem, że to nie aktualna sprawa sprzed diety. Chciałem dowiedzieć się jakie produkty jeszcze polecacie, co bym mógł wzbogacić swoją dietę. Dotychczasowe efekty +2 kilo, jestem mile zaskoczony, nie spodziewałem się, że będzie tak łatwo. Szukam jeszcze wskazówek odnośnie mojego treningu, czytałem, że taka osoba jak ja powinna, robić serie z maksymalnym obciążeniem a nawet mniejszej ilości, zgadza się? Obecnie trenuje 5x w tyg. codziennie inna partia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
napisz jeszcze raz posiłki jakie jadłes np wczoraj jeden pod drugim zeby jakos przejrzyście to wygladało to zobaczymy co da sie poprawic



nie ma reguły ze musisz trenowac tak a nie inaczej jak jestes szczuply itp.
musisz znalezc po prostu odpowiedni trening dla siebie ale na pewno trening 5 x w tyg to za duzo, zdecydowanie wystarcza 3-4

o treningu tutaj poczytaj
https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html



Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-12 08:37:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
I Śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem
II Śniadanie: Serek wiejski, pieczywo ryżowe, jajko
I Obiad: Brokuły, pieczony schab, ryż
Przed treningiem
: Maślanka + Banan
Po treningu: Activia + Banan
II Obiad: Ryba, brukselki, ryż
Kolacja: Chudy twaróg, chleb razowy.

Inna wersja:
I śniadanie: Jajka, sałata, siemię lniane, pieczywo razowe
II śniadanie: tuńczyk, pieczywo ryżowe
I Obiad: Pierś z kurczaka, brokuły, ziemniaki
Posiłki około treningowe j.w.
II Obiad: Pierś z kurczaka, kasza gryczana, sałatka jarzynowa
Kolacja: Serek wiejski, pieczywo razowe, jako sałata.

Do tego codziennie garść orzechów, sok z warzyw, woda, zielona herbata.

Więc dieta chyba, spoko, tylko pytam, co jeszcze mogę dodać by mieć więcej wersji :) ?

Odpowiada mi trening 5x w tyg. chodzę z kumplem, nie czuję się przemęczony.

Zmieniony przez - qba1500 w dniu 2012-12-12 09:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
odżywianie nie wygląda najgorzej na pierwszy rzut oka co jednak nie znaczy że nie przydało by się zmienić kilka rzeczy, jak np. pł.kukurydziane czy pieczywo ryżowe, dodać zdrowych tłuszczy itp.
kwestia też ilości b/w/t/kalorii jakie spożywasz bo nie napisałeś,

załóż temat w dziele odżywianie z prośbą o korektę a dostaniesz bardziej kompleksową odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko/endomorfik

Następny temat

NOWY KALENDARZ NA 2013 ROK - ATLETA ŁÓDŹ

WHEY premium