SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia, ćwiczenia itp. Moje pytania.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Bede pisal zwiezle i na temat. A wiec zaczynam.
Mam 17 lat. Od niedawna zaczalem cwiczyc w domowych warunkach. Mam do dyspozycji laweczke, modlitewnik, 2 gryfy (prosty do wyciskania na klatke, łamany do bica), hantle. Na klatke wyciskam dopiero 55kg ( nie duzo mi brakuje do 60kg ;p ). Moje odrzywianie: Nie zazywam bialka, kreatyny ani nic innego. Poprostu jjem. Moje sniadania najczesciej wygladaja tak: Kanapki z pasztetem / serem / szynka + pomidorek. Do tego herbatka, potem jakis batonik. W szkole zawsze jjem 3 drozdzowki z serem. Na obiad różnie :) Od dań mięsnych do "mącznych" typu pierogi czy kluski leniwe. Na kolacje najczesciej robie jakies kanapki, minimum 5. Ogolnie jjem czesto i duzo. Moj problem to 190 wzrostu i 75kg wagi :/ Ale coz zrobic. I chcialbym zapytac czy przy cwiczeniach co 2 dni ( pon, sroda, piatek, niedziela ) jestem w stanie cos poprawic ( chodzi mi o sile, rzezbe i ogolnie ;p ). Moje cwiczenia najczesciej wygladaja tak: Seria 10x na klatke 40kg, 30 brzuszków, 20x na modlitewniku na bica. Potem 2 minuty walenie w worek bokserki. Potem 12x na klatke 40kg, 30 brzuszkow, 20x na bica. I tak w kolko :) Zaznaczam iz nie jestem raczej w stanie zakupic odzywek i innego rodzaju dopalaczy :( Co radzicie? Co byscie zmienili?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 75

Wzrost: 190

Cel treningowy: Siła, rzeźba.

Staż treningowy na słowni: 3 miesiące

Uprawiane inne sporty: Boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławeczka, Modlitewnik, hantle, 2 gryfy (łamany i prosty), obciazenia do max 100kg, worek bokserski.

Dieta: Niemam rzadnej diety. Wcinam jak najwiecej zdrowych potraw.

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Moje zdanie to takie:
Batonik to napewno nie zdrowe jedzenie sa to puste kalorie i tluszcze.
CZy masz duzo masy alby robić rzeźbę?
Jeśli chcesz naprawdę coś osiągnąć MUSISZ MIEC DIETĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
No to zmieniłbym wszystko,trening,jedzenie...
Jesz duzo i często,co jakąś kanapke z pasztetem,drozdzówki...jedz co trzy godziny ryze z kurakami,oliwa z oliwek,warzywa,sery białe,kasze,makarony,jaja,ryba...poczytaj troche..

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Masz cały dział o dietach, tam znajdziesz wskazówki jak zrobić djetę.

Nie jedz batonów i zamiast drożdżówek jedz kanapki(najlepiej z ważywkami lub serem a nie z pasztetem)

Trening jakiś nieteges ale więcej nie powiem bo za bardzo nie wiem na ten temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pupa

Następny temat

lobuz156/ masa - Bo liczy się to co masz [!]

Wiecej