SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłkowa rzeczywistosc

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Czy wy tez tak macie na siłce ze czasem jest taki tłok ze jak nie posiedzisz 5 godzin to planu nie idzie zrobic ??? Jako ze dopiero zacząłem to narazie chciałem ogółem zobaczyc i mahałem co było wolne bo jak goscie zajmą ławke to siedzą tam 20 minut ale na dłuzszą mete to nie wypali i bede musiał isc wg. planu. Jak wy robicie ??? Czekacie na swoją kolej nawet te 20 minut czy zastępujecie jakos cwiczenia albo robicie partie w innych kolejnosciach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
aksel90 Dużo osób ma swoje siłowni i nie ma takiego problemu

ale na publicznej jak jest ławeczka jak ktoś robi klatkę i jesteś w stanie robić podobnymi ciężarami to można się dogadać żęby robić na zmianę

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4729
miałem tak kiedyś na tyrce , zwłaszcza jak przylazł jakiś sezonowieć i 2 h na ławeczce siedział, i ze 100 powtórzeń sztangą 30 kg ... czsem zdarzało się że był taki tłok że nie szło wszyskiego zrobić , zawsze starałem się dopachać do tego coc chciałem a jak się nie dało to jakieś alternatywne ćwicznia

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
U mnie na siłce nie ma tłoku xDD ćwiczę sam :) a ostatnio jak mi się bardzo śpieszyło to trening poszedł w 1godz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310
Też tak kiedyś miałem że był tłok i nie dało się trenować dlatego też stworzyłem własną pakę:) znajomi mówią że to już fanatyzm mieć siłownię w domu
Radziłbym Ci spróbować chodzić na siłownie o różnych porach, wtedy będziesz wiedział o której godzinie jest luźno i wtedy będziesz chodził, większość ludzi ma ustaloną porę treningów, choć musisz wiedzieć ze wieczorem będzie więcej ludzi, którzy przyjdą odreagować po pracy/szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmienić siłke, bo nie wyobrażam sobie siedzenia 5 godzin Przecież ćwiczyć można i nawet we czterech na jakimś sprzęcie-kwestia dogadania, chyba że zaczynasz i głupio jest Ci się dołączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde nie dało edytować. Podejdź zapytaj czy możesz się dołączyć i po sprawie. Jeśli będzie się powtarzać sytuacja przychodź w innych godzinach lub zmień siłke. Ewentualnie odłóż nieco kasy i zainwestuj w coś własnego.

Zmieniony przez - KIFAF w dniu 2009-10-27 09:09:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2096
Przeważnie najlepsza pora jeśli chodzi o tłok to 12-15, zawsze chodzę po szkole i cała sala moja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Ja również mam własną siłownie Takie są najlepsze

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Na moje silce zawsze lawka jest wolna
Na silce profesjonalnej bylem z 5razy w Niemczech (w wakacje tam pracowalem), chodzilem tylko w niedziele ale ludzi bylo duzo,%0) Nie wiem jak jest w Polsce ale tam jak polozysz recznik na sprzet(lawka,siedlisko itp.) to nikt nie ma prawa w tym momencie cwiczyc nawet jak ty siedzisz.Jak ktos nie ma recznika to sie krzywo patrza

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja teraz mam własną siłkę i nie mam na szczęście już problemu A myśmy sobie jakoś radziliśmy (dokładnie jak pisze KIFAF) ćwicząc we 4, czasami 5 osób na jednym sprzęcie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja siłownia...

Następny temat

Rower treningowy

WHEY premium