SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłki w Lublinie

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Na glowackiego jest silowania PROACTIVE - jak idziesz od raclawickich to zaraz za 1 kamienica w lewo kolo budy warzywniaka - zobaczysz szyld.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
To jeszcze Racławickie :) Ale wejście jest od Głowackiego, pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
No tak, zgadza sie.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Ja chodze do Areny na watykańskiej bo mam blisko jestem bardzo zadowolony z tej siłki (organizują zawody w trójboju)

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3390
Samson na lipowej polecam i dragon juranda w samsonie miesiąc bez ograniczeń 79 zł w dragonie 70 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1784
tez chodze do areny....w zime moze i spoko, ale teraz wieczorami straszne tłumy,często panuje tam półmrok(pewnie oszczędzają) przez co jest senna atmosfera
Muzyka leci cicho i często mało mobilizująca do treningu, btw ćwiczę tam tylko ze względu że mam blisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapraszam do Olimpii www.olimpia.lublin.pl . Fajny klimat , mia atmosfera .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4002
Troche mała ta Olimpia i nie za tanio

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ceny jak wszedzie a nawet niższe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 454
A ja ćwiczę w Sport Clubie na Zygmuntowskich (http://www.sportclub.lublin.pl/). Mam Paco pod nosem ale wole dojeżdżać do Spot Clubu, jest dużo miejsca, porządny sprzęt, tony ciężarów non stop coś przybywa, kupa sprzętu aerobowego to chyba nigdzie nie ma tyle, ale przede wszystkim fajni ludzie przychodzą i zaje-ista atmosfra
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zawody strongmen lubartów

Następny temat

Ceny karnetów???

WHEY premium