SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka koło polibudy w Gliwicach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
Chciałem się dowiedzieć gdzie znajduje się najbliższa siłownia koło politechniki(a konkreniej akademików), ponieważ ta uczelniana jest słabo wyposażona.Prosiłbym również o podanie ceny karnetów/pojedyńczych wejść.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
siemka stary ooo a co do siłki na poli mugbyś coś wiencej powiedzieć studiuje tam i ponoć jest tam siłownia na IŚiE w budynku " C " ale niewiesz ile kosztuje karnet czy jest prysznic itp i czy czasem niejest darmowa dla studentów :/ możesz sie coś oniej wypowiedziec :>
1 ) cena
2 ) sprzęt
3 ) przysznice
4 ) godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
nic mi o niej nie wiadomo bylem tylko na starej hali(osir) i ta mnie wlasnie nie satysfakcjonuje a poza tym jest jeszcze jakas na nowej hali ale tam sie nie mozna normalnie zapisac tylko w ramach w-fu(a raz w tygodniu to znacznie za malo, poza tym jeszcze jej nie widzialem ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
dublet na warszawskiej nie jest to za blisko polibudy ale masz wszystko co potrzeba
karnet 16 wejsc 55zł

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 813
w akademikach sa silownie....jeszcze nie bylem wiec nie wiem jakie sa...a co do tej silowni na starej hali no to faktycznie nie ma za specjalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
Dzieki za odpowiedzi.Dublet jest za daleko wiec pozostaje mi tylko ta w hotelu royal-w miare blisko, drogo(90zl/miesiac) ale za to za***ista
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna ziołowa a synetyczna

Następny temat

pro siłka ;]

WHEY premium