SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Siemka. Mam do Was prosbe. Mam zamiar robic siłke na strychu jest tam dosc sporo miejsca i dlatego włąsnie tam odrazu mówie ze w garazu nie mam jak. Tylko jest jeden problem w lecie to mozna tam saune zrobić a w zimie znów rece do sztangi przymarzaja. Myslałem o płytach gipsowych aby obic poddasze a pomiedzy nimi a blacha styropian musiłbym jeszcze wybudowac jedna scianke i wszystko oczywicie otynkowac i pomalowac. Narazie mam mały budrzet dlatego mysle o kupnie mocnego wentylatora na lata a w zimie moze wstawi sie jakis grzejniczek. Co wy na to?? Moze ktos miał podobny problem i mógłby mi pomóc i cos poradzic. Zgóry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Był już taki temat.

Ja pomiędzy regips a ścianę włożyłem watę szklaną. Należy zapewnić dobrą wentylację : okienko uchylne lub wentylator elektryczny.

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
O ile w lecie wentylator będzie dawał radę to w zimie z ogrzaniem dużego nie do końca dobrze ocieplonego strychu możesz mieć problem.

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Wiecie to nie taki znów duży strych, dokładnie ma 2,70m x 8,50m wysokośc w nizszym punkcie to 1,80m a najwyzszym 2,70m. Wiecie o co mi chodzi z tym najwyzszym i najnizszym punktem??? Poprostu o to ze jak dach mam spadzisty i nie wiem jak to powiedziec ale chyba sie domyslicie Wsumie jak tam teraz byłem to az tak gorąco nie jest moze jakos wieczorkami dało by sie rady cwiczyc

Zmieniony przez - Faster99 w dniu 2008-06-03 21:00:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia do 20tys.

Następny temat

ławka olpran poradzcie coś

WHEY premium