SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka/worek/basen = zero masy? 100% sprawności?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
No więc tak... ćwiczyłem trochę w domu(totalnie bez planu) z rok, puźniej zainteresowałem się tym trochę bardziej i ćwiczyłem regularnie z planem i z jakimiś podstawowymi zasadami odzywiania, ale to było oczywiście za mało więc zacząłem treningi na siłce...
Pierwsze 2 miechy przebiiegły git (choć przyrosty są niezauważalne gołym okiem :D ), ale najważniejsze, że samopoczucie jest w dobrej formie :) ale to oczywiście też było mało więc zacząłem wykonywac przysiad i MC, co nie wpływa na mnie jakoś boleśnie, ale jednak teraz po kilku treningach odczuwam ból(nie boli, aż tak, ale "czuje" odcinek lędźwiowy kręgosłupa) i zastanawiałem się nad celem moich ćwiczeń... Na hooj jak ten d**** chce masować skoro przede mną jeszcze tyle czasu i chciabym zmienić swój cel ćwiczeń, zwłaszcza, ze planuje dostać się do szkoły wojskowej, a tam nikt nie bedzie sie podniecał klatą jak u arnolda tylko sprawnością dlatego chodzi mi o to aby zamienić trening na trening z workiem, basenem i ćwiczeniami, ale nie takimi żebym sie schylić nie mógł tylo, aby muskulatura rosła ale nie jest to priorytetem.
Jedno co wiem to zwiększyć ilość kcal w diece, ok...
...ale trening na worku to jakby nie patrząc (wbrew waszym rozkminom na ten temat w innych topicach) aerob, więc ciężko byłoby przybrać masy, więc moje pytanie jest takie:
1.Kiedy ćwiczyć na worku przed/czy po treningu na siłce?
2.Jaki trening na siłce zastosować żeby był on "ogólnorozwojowy"
3.Co z pływaniem i bieganiem? ile i kiedy?

...zależałoby mi aby to sie zmieściło w 3 dni w tyg. pon/śr/pt ponieważ moja siłka jest tylko wtedy otwarta :/

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE ! DO OCENY/POPRAWKI

Następny temat

Biceps 2 razy w tyg

WHEY premium