SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła jak i co?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Witam mam 14 lat trenuje boks juz okolo 3 lat i mam problem z nabraniem siły co przekłada sie na siłe uderzenia i tu moje pytanie jak nabrać siły niezwiekrzajac dużo masy ciala.Leżac na klate wezme ze 75kg.

Moje wymiary:
wzrost:188cm
waga:83,7kg(od tygodnia zbijam niezeszedł nawet gramik niewiem dlaczego)
biceps:34cm
Klatka:94/101cm
Pas:94cm
Udo:58cm
łydka:44cm
Suplementy:tylko thermo speed extreme nic wiecej niebiore)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
a na pewno masz 188cm wzrostu? mam bardzo podobne wymiary, tyle ze ja mam 178cm wzrostu przy twoim wzroscie i tych wymiarach powinenes wazyc lekko 90kg

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakis trening typowy na sile np. fbw 4-6powt i do tego dieta ukieruwnkowana w ta strone czyli zeby nie bylo jakies duzej nadwyzki bo pujdzie w mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
a wie ktos może co z moja waga czemu niemoge spalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Bo diety nie masz.

w klacie tyle samo co w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Ja mam udo 60cm a łydkę 38cm. Muszę sobie jeszcze raz ją zmierzyć Pierwsze możesz dużo biegać i zrzucić niepotrzebny tłuszcz, a później robiąc siłę wrócić do zamierzonej wagi.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Pytanie 1:Co do pasa to jest mniej (na 100%) gdy mierzylem bylem opity i tez może zle zmierzone moze byc.

Pytanie 2:A co do łydki i uda tez niewiem dlaczego az takie obwody nigdy no niecwiczylem i zadnych innych parti ciała i dotego kiedys wieksze wymiary miałem ale 9kg zbilem i troche sie skurczyły kiedyś łydka była 46cm a udo 61/62cm.

A biegac biegam dużo i codziennie intensywny trening po 1,5godziny a dietki niemoge se dobrac 2 razy robilem i zawsze inne efekty byly zamiast zbijac wage to kilogramy rosły.A musze wage zbijac bo rocznie rosne 12-15cm co średnio daje okolo 1,7cm miesiecznie co powoduje zwiekszanie sie wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcesz zbic wage to uloz sobie trening na rzezbe, biegaj, do tego intensywne treningi boksu poloczone z dieta low carb i mysle ze waga poleci. W miejsce zgubionego tluszczu mozesz nabrac troche miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Dzieki przemasso SOG poleciał. A jak zmiejszyc muskulature nog bo w boksie troche przeszkadzaja , a co do rzeźby narazie sie wstrzymuje bo mam problem z kregosłubem (lekka skolioza) i lekarz zalecał nie rzeźbic i zbytnio niemasowac bo mi może taki lekko krzywy zostac a to za estetycznie niewyglada ale mysle ze przesadza 3cm przesuniety i panikuje do tego na rehablitacje kieruje.

PS.Widzialem kiedys na siłowni typa z owiele bardziej skrzywionym kregosłupem i wyrzeźbione ciało mial ale plecy no nie zafajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
1. dieta, dieta i jeszcze raz dieta a kilogramy same zlecą a masz co zrzucać.
2. Na treningu w dresie ćwicz i ruszaj się poza treningami. Nie chcesz biegać to skacz na skakance(2 bluzy na siebie i skaczesz).

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Chłopie, 14 lat masz, więc po prostu ćwicz dalej, słuchaj trenera, jedz dużo warzyw, chodź wcześnie spać, rzuć palenie i mów nie dla alkoholu i narkotyków!

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2009-12-13 19:29:29

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Dzieki!Nie pale i nie pije a draga na oczy nie widziałem niemialem czasu kiedy sprobowac bo ojciec mnie po sala ciagał a tera szkoda mi zdrowia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad Z Najmanem po KSW

Następny temat

Przetłumaczenie Tricks pl

WHEY premium