SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strict curl, jedziemy po złoto

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Dokładnie, nie ma co snuć domysłów, różnie bywa.
Ja pierwszy raz w życiu złamałam kość rok temu. Okazało się, że mam za mocne więzadła i zamiast zerwać to pociągnęło szczyt kości

W sumie każdy sport to ryzyko, chyba tylko szachy są bezpieczne W OCR też ostatnio było trochę wypadków. Czasem wystarczy mieć pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No Goldi ledwo założyłeś dziennik a już zadrukowałeś 3 str..
Czyli trzeba będzie zaglądać do tego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Pompki raczej bez kontuzyjne w każdej chwili można się położyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Wycwiel bo ja to drukarz jestem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Haha będziesz nocki zarywał i czytał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jedynie co mam słabe to nadgarstki jakoś nie potrafię zbudować siły, jak widzę jak chłopaki robią uginania nadgarstków hantelka na 90 kg to łezka się kręci bo ja to tylko połowę biorę w formie jak jestem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Już nie mówię o tych co ponad 150 kg na hantelku targają na nadgarstek to jest dopiero siła nadludzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Przy tym wydarzeniu w Opolu byłem.
Sam przed tem próbowałem swoich sił z zawodnikiem armwrestlingu-Zukowski chyba sie nazywał,były strongmen.
Kładł mnie tak lekko swojątechnka-nie byłem wstanie się nic przeciwwstawić.
A potem przyszły dziewczyny kilka próbowało z zawodniczkami i jednej kość chrupła.

Przyczyna takich pęknieć jest sposób trenowania-typowo jak na silowni,nie wzmocni skretnie mieśni i kośći.
Stąd potrzebny jest trening armwreslingowy oraz ćwiczenia w różnych płaszczyznach pod obciażeniem-np ćw gimnastyczne,street workout,sporty walki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
O tak ćwiczenia gimnastyczne i street workout są mega potrzebne tutaj i niesamowicie rozwijają siłę Tomasz Zocholl chyba o niego Ci chodziło taki wysoki łysy były strongman
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2021 wg PiwnyBęben

Następny temat

Boks po 60

WHEY premium