SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła + masa co bedzie lepsze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8482
Witam , zalezy mi aby podnieść siłe i mase mięśniową , myślałem nad BCAA czy może znowu kreatyna ? , czy to bedzie dobry wybrór ?

Wiek 17

Staż 8 miesięcy

Wzrost 185 cm

Waga 79 kg.

Kreatyne z Olimpu skończyłem brać jakiś miesiąc temu , a może cos połączyć ?. Proszę o poradę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43827
wypełnij całą ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7098
a ta kreatyna dużo Ci dała ? jakeis progres ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8482
Z kreatyny to byłem średnio zadowolony +5 kg na sztandze ( seria ) , a hantle i maszyny tez poszły troche na + wiec nie bede narzekał. Ale tez wielkiej rewelacji nie było ;P , wiec myslalem nad innymi odzywkami

Zmieniony przez - Reventos w dniu 2009-07-07 21:19:28

Zmieniony przez - Reventos w dniu 2009-07-07 21:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37465 Wiek 34 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126362
nie musisz sie tak śpieszyć; jeśteś dopiero na początku swojej przygody z siłownią; proste środki zdadza jak najbardziej egzamin u Ciebie.
odżywianie
trening
a wszystko to wlaściwie ułożone pod twoje 'indywiduum" i cel
suplenentacja może wlaściwie ograniczyc sie do ew. spozywania odżywki jesli dieta bedzie kulawa mimo staran i chęci, ponadto kreatyna w poj. formie- tylko jeszcze ze 2 tyg. przerwy zrob.[jakbym mial proponowac to "rzuciłbym haslo" za chelatem magnezowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki na początek.

Następny temat

Creatine,mozna czy nie?Prosze o pomoc

WPC zestaw