SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła uderzenia , dynamika.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Witam. Chciałbym ulepszyć (wzmocnić) swój cios oraz szybkość wyprowadzanych ciosów. Posiadam worek treningowy... Zależy mi głównie na ciosach wyprowadzanych rękoma. Oraz możecie dać kilka wskazówek co w boksie jest ważne (garda , jak trzymać itp.). Przeczytałem kilka tematów z tego tematu https://www.sfd.pl/NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_działu_Uderzane-t445272.html.

Zmieniony przez - Pako1231 w dniu 2010-11-07 15:54:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Ziomus, ja dojezdzam 30 km do szkoły koncze lekcje o 15 trening mam o 17. Do 20 jestem w miescie czekam na autobus o 21 jestem w domu. Chodze do liceum gdzie nauczyciele dużo wymagają i trzeba się uczyc. Moj kumpel z klasy jeździ na boks 2x w tyg w pn i w sr do łodzi. A ma tam całe 70 km (w obie strony 140 km). Więc powiem Ci tak. Jeśli czegoś chcesz to będziesz dążył do tego za wszelką cene i ruszysz dupsko (poswięcisz się) żeby się czegoś nauczyć jak jest taka możliwosć. Sam nic nie zrobisz. Rozwalisz sobie stawy itp itd. Zapisz się i sobie dojezdzaj.
trenując samemu zrobisz sobie krzywde czy tego chcesz czy nie. Zapisz się na kilka mies zeby zalapac podstawy pozniej jak bedziesz wiedział co i jak.
Pozdrawiam

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Aby mieć silny cios potrzebna jest odpowiednia technika, której jeśli nie ćwiczysz w klubie raczej sam się nie nauczysz. poza tym przy ciosach pracuje całe ciało i były już o tym tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
No to dajcie trochę wskazówek jak nauczyć się tej techniki ;) Na pewno dam jakoś radę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
Techniki sam się nie na uczysz, wyrobisz sobie złe nawyki które ciężko będzie później skorygować. Zapisz się na sekcje, poza tym możesz poczytać

https://www.sfd.pl/TIPS_&_TRICKS:_trening_w_sportach_walki_inaczej...-t567543.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
JW idź się zapisz do jakiegoś klubu bo sobie możesz niechcący krzywdę zrobić.

W domu możesz sobie poćwiczyć kondycje itp ale nie nauczysz się walczyć ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Idź na sekcje bo sobie łapy rozwalisz

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Idź na sekcję. Sam to możesz wyrobić kondycję albo siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie wiem skąd wam się to kurva bierze. Nic nie trenuje ale sam chce się nauczyć jak mocno przywalić. Załóżmy że masz mocny cios, teraz mi powiedz co Ci to kurva da bez techniki? Zanim się złożysz do niego to juz 4 banie na pysk dostaniesz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Za duzo filmów z bijatykami, teraz każdy chce wymiatać jak Jet Li czy jakiś inny zawodnik :P

A ruszyć dupska na trening się nie chce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 106 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1284
Po prostu mieszkam we wsi i do najbliższego jakiegoś klubu mam około 35 kilosów... Nie dam rady tak co dwa czy co trzy dni dojeżdżać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Skup się na kondycji, wytrzymałości i sile. Będziesz miał okazje zapisac się do klubu to jak znalazł.
Ćwicząc samemu narobisz sobie złych nawyków, nie mówiąc już o kontuzjach wynikających ze złej techniki.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z Memoriału im. Stanisława Reda w zapasach st. wolny

Następny temat

Żeberka w sosie

WHEY premium