SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shoty odżywek potrenigowych

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Chciałbym się spytaćź czy ktoś zna jakieś odżywki po trenigowe które są sprzedawane w shotach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 9 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173464
Nic tak kompleksowego nie znajdziesz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60511
nie spotkalem nic konkretnego ..

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
jakoś proch i tabletki mnie udżycają działaniem ... po shotach odrazu czuje zaj**iscie wszystko tak jak być powinno a po prochu nie czemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25464
czyli jak sie czujesz?? po jakich szotach ??

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
po shotach napalmu igniter shot ... no czuje się tak jak wypowiadają się ludzie i tak jak pisze że szczypie wszystko jest bardzo pobudzony nie czujesz zmęczenia chce ci się bardzo ćwiczyć i po trenigu utrzymywała mi się pompa prawie godzine :) ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25464
a czemu proch cie odzuca dzialaniem ??

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ponieważ wziołem miarke tak jak pisało przed trenigiem ze 20 min przed i po prochu miałem tylko pobudzenie nie mogłem spać do 2-3 w nocy nic nie szczypie tak jak powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 60511
rozpusc prtoch w wodzie i bedziesz mial shota ;D

nie generalizuj .. napalm to nie wszystkie srodki ;P

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2011-10-26 22:22:55

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
he nawet rozpuszczałem raz w 60 ml wody tak jak szto jest robiony lecz to nic nie dało :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
może i nie wszystkie ale pierwszy raz na mnie tak wspaniale zadzialała przedtrenigowka ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i Przyrosty!!

Następny temat

Kreatyna - ciśnienie - retencja wody

nutloveb