SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shotgun + Green Magnitude + Mono Olimp + Bcaa xplode Olimp dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24886
racja,moj blad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39705
Tez mam taki zestaw i biore:
dt rano gm, przed trenem shotgun+bcaa, po trenine gm +bcaa
dnt rano gm

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 173
strike5 i jak polecasz? dlugo jestes na tym cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39705
Mi doradzil Tomqu z tym stosowaniem i Ci powiem ze nie narzekam , na teym mixie jestem od zeszlego wtorku (poczatku miesiaca) i zaczyna sie rozkrecac ,fajna pompa sie robi po shotgunie na poczatku mnie na wymioty bralo chyba za wczesnie po porannej porcji gm jadlem posilek i potem przed treningiekm shotgun i na trenie dziwnie sie czulem juz sie ustabilizowalo. Cos wiecej bede mogl powiedziec po 3 tyg dopiero jak to z kretka . Mam jeszcze po ost cyklu storma i czasem go biore z rana w dni treningowwe i nie mam takich zachwiac co z gm po prostu w moim przypadku po gm musi byc wieksza przerwa .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chlopaki dokupilem jeszcze bialko gdzie to wrzucic przy dawkowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8075 Napisanych postów 149365 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184422
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a jeszcze zapytam jak w dzien treningowy bo ja pracuje na nocki i klade sie spac o 7 rano i wstaje ok 15 a trening zaczynam ok 17 bo na 21 znowu praca.czyli co 15 sniadanie a ok 16.30 shotgun i Bcaa i po treningu GM i Bcaa a co pozniej bialko czy jedzenie? gainera nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wstajesz po nocce , bierzesz porcje Gm na czczo odczekasz 30-40min i sniadanie
poznije 40-60 min po snaidaniu mozesz shotguna i na tren. po trenie gm z bcaa. jak masz posilek normalny to lepiej , bialko nie zastapi tego co pelnowartoscoiowy posilek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100g Mass XXL ile to ml w szejkerze :P

Następny temat

Maximize Creatine

WPC zestaw