SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock Therapy+Nitrobolon II+mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 432
Witam!
Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić, to proszę o pomoc. Od lipca zacząłem brać shocka+mono, po miesiącu (w sierpniu) dorzucilem nitrobolona, i mam pytanie czy nadal brać kreatyne, ponieważ pierwszy cykl skonczylem w maju, zrobiłem tylko miesiąc przerwy i zaczalem od lipca nastepny, i teraz nie wiem czy juz dobic do 3 miechow, czy zakonczyc branie kreatyny teraz, i brac tylko shocka i nitrobolon. I czy jak zrobilem tak krotka przerwe, czy to moze zachamowac moje efekty/przyrosty?

Moj pierwszy cykl byl na mono, i zamiast 3 miechow, bralem kreatyne 5 miesiecy, potem zrobilem ten miesiac przerwy i od lipca wzialem jeszcze raz, wiec wiem ze glupio zrobilem, ale kazdy w sumie sie uczy na bledach.

Moj staz na silce wynosi 11 miesiecy, i troszke zle ze zaczalem juz brac suple, ale bylem w goracej wodzie kapany, ale trzymalem diete itd.

Jezeli to cos pomoze:
Wiek-17
Wzrost-191cm
Waga-92

dziekuje z gory za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Ty chyba do konca nie kumasz przeciez shock i nitro to sa stacki kreatynowe wiec je tez odstaw na nastepny cykl bedzie nie zepsuja ci sie przeciez. :P Jak juz tak bardzo ci zalezy zeby cos brac to kup coś bez krety.

Zmieniony przez - The_IceMan w dniu 2010-08-08 22:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 432
zahamować* oczywscie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
ile tygodni juz trwa cyklon?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 432
shocka+mono brałem od 2 lipca, i 1 sierpnia dorzucilem nitrobolon II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
to ile to tygodni?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 432
Moj pierwszy cykl krety byl od 7 stycznia i jak kretyn, bo nie poczytalem tyle ile trzeba bylo, bralem 5 miesiecy, potem zrobilem przerwe miesiac, no i tak jak wspominalem od lipca zaczalem brac razem z shockiem. I teraz dorzucilem od sierpnia tego nitro, i nie wiem czy przestac brac krete, zrobic 2-3 miechy przerwy, czy dobrac konca wrzesnia, mina 3 miechy, i przerwe dopiero wtedy ? dzieki ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrób sobie badanie krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 432
No z 5 tygodni shock+mono, po tym TYLKO miechy przerwy, i od tygodnia dorzucilem tego nitro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 432
Ehh... jak bys mogl powiedziec, o co chodzi z tym badaniem, cos moglo od tej krety stac? ; x To przestac brac narazie, czy dobrac do 3 miesiecy, jak ktos moze pomoc =/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Można stosować dluzej krete ale wtedy stosuje się ją w małej ilości a ty zapewne walisz dawki normalne caly czas.^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie nic się nie stało - najwyżej podniesiony poziom kreatyniny, trochę obciążone nerki. ale to wszystko normalka.. jeden pali papierosy, ktoż zjada gluty z nosa, inny bierze kreatyne. w życiu są tysiące czynników wpływających na zdrowie a kreatyna nie jest na pewno kluczowym - jej nadmiar wysikasz i tyle. póki masz 17 lat , nic nie poczujesz. A po co ci ta kreatyna do szczęscia? to juz sam sobie odpowiedz bo to bardzo ciekawe pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro2 LE + cm3 + bcaa xplode

Następny temat

Jak łączyć cm3 z mono?

WHEY premium