SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock + Storm = problem.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2113
Siemka, powinienem zacząć od ankiety, ale wydaje mi się, że jest ona zbędna. Generalnie od 9 stycznia 2012 mam zamiar zacząć cykl na Shocku oraz Stormie, ewentualnie dorzucając BCAA. Problemem jest obranie najlepszego treningu.

Celem jest siła. Pojawia się tu problem kilku opinii. Kilku kumpli doradza mi zrobić na tym cykl na masę, a po skończeniu "ubić" tą masę treningiem siłowym. Jednak mnie bardziej "kręci" zrobienie treningu na siłę. Więc pytanie brzmi następująco: Co da lepszy efekt siłowy? Cykl [Shock + Storm] z treningiem na siłę, czy na masę przeskakując po skończeniu cyklu na siłę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
my zajmujemy sie dobieraniem suplementów a nie treningu

dla mnie trening na siłe czy mase to jest jedno i to samo - ponieważ na cyklu idzie jedno i drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2113
Nie byłem zdecydowany co do działu. Z jednej strony problem stanowi trening, z drugiej wiąże się on z cyklem. Jeśli dział zły, to wybacz.

Dużo mi ta opinia nie daje :) Szukałem w tematach o shocku + stormie i nigdzie odpowiedzi nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wszystko jest zalezne od diety
trening na siłe owszem - jesli jest to priorytet
a masa dzięki podaży kalorii w diecie

podsumowując na cyklu jedz treningiem na siłe a mase kontroluj dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
rob to co cie kreci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2113
@Remik7,
O taką poradę mi chodziło :) Dieta oczywiście tak czy inaczej byłaby pod masę. Zapomniałem o tym wspomnieć w poście. Oczywiście za poradę Sog :)

@TomQ-MAG,
Z jednej strony masz rację, bo nic z przymusu. Jednak brak efektów byłby większym bólem, niż robienie niewygodnego treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak dieta pod masę to napewno przymasujesz.

Siła pójdzie jako efekt uboczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium