SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock+Storm wymioty..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Cześć

Dzisiaj pierwszy raz wziąłem shocka i storma, na początku fajny kop na siłce dużo energii, więc wszystko fajnie szło nagle po dużym wysiłku podwyższyła mi się temperatura, tętno na******lało nieziemsko no i miałem jakieś dziwne dreszcze... Myślałem, że to przejdzie aż w końcu w toalecie odbiło mi się troszkę wymiotami. Do teraz boli mnie brzuch, ciężko mi będzie zjeść posiłek po treningowy.

Miał ktoś podobną sytuację ? Może organizm powinien się przyzwyczaić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 742 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17972
jak wyzej, każdy inaczej reaguje na dane specyfiki, czasem coś co kopie 100kg byka, nie zrobi wrażenia na na 70kg gosciu, i na odwrot ;) Ja w tamtym roku brałem shocka ze stormem(równiez wtedy mialem 17 lat) i nic nie czułem, 3 porcje tzreba było walić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8492
Nie jesteś pierwszą osobą, u której takie objawy wystąpiły. Wszystko zależy od organizmu; w moim przypadku, gdy brałem shocka i storma, wszystko było normalnie, jednak moi znajomi skarżyli się na duchotę, gorączkę, czy nawet kołatanie serca. Po konsultacji z lekarzem musieli je odstawić i wszystko powróciło do normy.

Interesujesz się sportem? Jeżeli tak, koniecznie musisz odwiedzić http://sportowy-portal.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
ile wziales? sprobuj pol porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
skarżyli się na duchotę, gorączkę, czy nawet kołatanie serca. Nie miałem czym oddychać, pikawa waliła milion, duszno w c*** ... Ale teraz wszystko minęło co prawda minęła godzina po treningu ale jem sobie ryż brązowy z piersią z kurczaka i brokułami.

Mam nadzieję, że to organizm musi się przyzwyczaić i wszystko wróci do normy ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nastepnym razem wez pol porcji,jak sytuacja sie powtorzy to bedziesz musial odstawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
NO PAIN NO GAIN ! Ale jak rzeczywiście będzie kiepsko, chociaż mam nadzieję, że będzie dobrze przy następnych odwiedzinach pakerni to odstawie to na jakiś czas... ;p
wezmę pół shocka ;)'


Zmieniony przez - Chillos w dniu 2011-05-30 21:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
ile masz lat?
jak oceniasz swoja wrazliwosc na stymulanty?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Mam 17 lat

Sądzę, że jestem dość podatny na tego rodzaju specyfiki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
mozesz zaczac nawet od 1/3 porcji by przyzwyczaic organizm do nowych substancji/kombinacji jednorazowych.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Jestem w Twoim wieku. Też jestem teraz na shocku i stormie. Walę 1 miarkę shocka przed. Nie mam jakiejś wielkiej bomby, ale skupienie jest zarąbiste i pobudzenie również. Pompa- bardziej po stormie odczuwam. Jem 2x storm dzień + shock (mowa o DT). Serce napieprza, ale to normalne przy wzmożonym wysiłku. Po treningu jest ok. Zero gorączki, wszystko ok. Tylko rozwolnienia były pierwsze 1,5-2 tygodnie . Ale jest już ok. To chyba przez te lipne węgle które kupiłem. Bo dzisiaj wziąłem i znowu rozwolnienie. Aż w kosz polecą chyba . Ja tam na kofe słabo reaguje, ale reszta stymulantów dobrze się wykazuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2378
Mam nadzieję, że spokojnie organizm się przyzwyczai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dawkowaniu.

Następny temat

POMOC-odżwyki

WHEY premium