SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass with TREC Nutrition!/ rzabba/ Podsumowanie str. 9

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
tworzę właśnie

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Aaa to nie przeszkadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
PODSUMOWANIE


Dieta: Przez większość czasu jadłam intuicyjnie i czysto. Kilka razy w związku ze spadającą wagą pozwoliłam sobie na mały deser lub rybę w panierce Jedynie w czasie egzaminów jadłam to co było dostępne na miejscu, głownie kanapki z jajkiem, tuńczykiem, szynką.

Treningi: priorytetem były dla mnie egzaminy, dlatego przed nimi i w trakcie wypadło kilka treningów, jednak i tak po tym co robiliśmy na siłowni miałam spore zakwasy Potem niestety również różnie bywało ze względów zdrowotnych. Ze względu na stan kręgosłupa słaby progres w ciężarach.

Ogólnie jakieś zmiany widzę a w zasadzie bardziej czuję, ale gdyby treningi wyglądały jak powinny wyglądać byłoby zdecydowanie lepiej
Niestety przed egzaminami i w trakcie nich schudłam a potem ciężko pracowałam, żeby nadrobić straty ostatnio pochłaniałam boczek w ilościach hurtowych
Od tygodnia jestem mocno spuchnięta (dzisiaj 8 dzień miesiączki ) i jakoś nie chce odpuścić. Na fotkach widać to głownie w postaci zalania i zaniku talii, co bardzo psuje efekt wizualny ale cóż, takie życie

Pomiary i fotki











>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noooo Podniosło się to co się podnieść miało. Bardzo wyraźna zmiana i jak dla mnie super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9252
Rzabciatak marudzilas ze trening niby nijaki a ja tu zmiany widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Całość - nogi, tyłek, plecy - wszystko ładnie na plus
Mimo przeciwności dałaś radę, i oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Bardzooo wyraźna zmiana, gratulacje! Super

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ostatnie porównanie najlepsze... widać jaka zmiana... super!

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Rzabbko Super

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Już na samym początku podziwiałam Twoją figurę a teraz - uaaau!
Chyba spróbowałaś tajnej metody na puszap pośladków - zwisania nocą na drążku głową w dół

Pięknie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i trening do oceny

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition!/Agueda

WHEY premium