SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake po treningu FBW

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 122
Witam!
Czy po treningu FBW wg tego schematu: Trening A Poniedzialek, Piatek Trening B Środa moge wypić shake składającego się z 1 banana 100g twarogu pól tłustego 200ml mleka, truskawek, łyżki płatków owsianych zmielonych,aby podbić białko po treningu? Dodam że chce zredukować powoli wagę, i pytanie czy moge dodać do tego np: 3 łyżki Kakao? I po jakim czasie nastaną efekty? Wykonuje 4 serie po 10 powtórzeń w każdej z średnim dla mnie ciężarem.
Trening A
Nogi:
Przysiad ze sztangą
Plecy:
Wiosłowanie sztangi
Klatka piersiowa:
Wyciskanie sztangi na płasko
Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangą

Trening B
Nogi:
Przysiady ze sztangą 2 sek.
Plecy:
Martwy ciąg
Klatka piersiowa:
Wyciskanie hantli na skosie
Barki:
Wyciskanie hantli
Triceps:
Prostowanie ramion na wyciągu
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mozna, tylko, ze tego typu szejk jest dosc ciezkostrawny, a po treningu przydaloby sie wrzucic cos lekkiego, nawet nie ze wzgledow katabolizmu, tylko obciazenia uladu trawiennego ktory niekoniecznie jest jeszcze chetny na tego typu miksy.

ja bym na start wrzucicl cos bardziej lekko strawnego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 122
Szczerze mieszanka tych kilku składników średnio mi podchodzi, dzisiaj zrobiłem po treningu z 1 banana, garści truskawek, 200g twarogu, 300ml mleka i 2 łyżek płatków owsianych i wypiłem może 1/3 tego eliksiru :P Co proponujesz aby nie było to takie mdłe i ładnie wchodziło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 122
up




Zmieniony przez - OzkaR w dniu 2016-02-17 18:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
to tym bardziej jak masz problem z wypiciem tego w jakim celu chcesz to robic? zjedz sobie tego banana po treningu a jak wrocisz do domu to normalny posilek zjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wystarczą carbo + odzywka bialkowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proporcje, makro składniki, pomocy!

Następny temat

Sprawdzenie FBW

WHEY premium