SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ShaXow, Dziennik.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
na redukcję za wcześnie, z tego poziomu nie ma sensu robić redukcji, no chyba że mięśni...
masuj z głową, potem redu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Jaka meta?? O czym mowa?? Przeciez koles wyglada jakby w zyciu na silowni nie byl.
Chlopaku, wez rozpisz swoja diete, ktora na 100% jest do bani i udaj sie z nia do dzialu odzywiania. To samo z treningim. Przed Toba jakies 2-3 lata przemyslanych treningow i diety zanim w ogole zbudujesz jakas namiastke jakiegokolwiek miesnia i bedziesz mogl myslec o jakims mocniejszym wspomaganiu. Po suplach widze, ze jestes jednym z tych, ktorzy o diecie pojecia nie maja i mysla, ze cudowen proszki w kolorowych foliach i puszkach zrobia z nich pakiera.
Sorry, ale nie nadajesz sie do tego dzialu jeszcze przez dluuuuuugi czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
Antos098
na redukcję za wcześnie, z tego poziomu nie ma sensu robić redukcji, no chyba że mięśni...
masuj z głową, potem redu


sorry ale tak bezsensowne, ze az nie skomentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jeśli teraz zrobi redukcję to nic z niego nie zostanie i z tego pułapu ma zarzucać metę? przecież to jeszcze gorsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
j/w
tłuszczu moze szlo by zgubic tyle ze nie ma co odkrywac wiec raczej to mija sie z celem,
nmiech masuje pilnujac zeby nie podlewalo i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
na tym etapie na którym jest, wystarczy żeby dorzucił aero w DNT i wychodzi ala recomp, fakt że wymiary będą małe, ale rekompozycja tkanki jak najbardziej możliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2230
Panowie, nie spinajcie się przecież nie napisałem, że jestem super mega najlepszy, założyłem temat bo chciałem się dowiedzieć co i jak od starszych kolegów, zrobiłbym tak teraz na sucho lece na siłowni,od pon dieta +metka i dlatego założyłem dziennik, żeby pisać jaki trening jaka dieta co zjadłem =) i poprawiać błędy które mi wypomnicie. =) to chyba nie jest złe. i no zobaczymy na cyklu tak ? :< Przecież jak ktoś z głową do tego podchodzi i z pomocą Waszą to nie mam nawet w głowie, że się zaleje albo będzie źle :)

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to trochę nieodpowiednie podejście, już przed cyklem powinieneś mieć dietę dopasowaną pod swoje ciało i trening pod swoje możliwości. Na cyklu popełnianie błędów to najgorsza opcja, zwłaszcza dużej ilości błędów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
antos jedyne zdrowe podejscie do tematu to takie, ze decydujac czy redukujemy czy nie, bierzemy pod uwage tylko poziom tluszczu i nie patrzymy na poziom muskulatury, nie mowie o jakims "rzezbieniu" jesli nie ma w czym ale o trzymaniu bf w ryzach; dlatego polecam autorowi najpierw redukcje i pozbycie sie tego fatu co wszedzie na nim wisi, a potem masowanie z glowa, takim sposobem bardzo szybko zacznie wygladac jak osoba aktywna, sportowiec, nie ma zadnego sensu trzymanie na sobie zbednych kilogramow smalcu i uciecha, ze daja one 2 cm w lapie wiecej... mozliwe, ze wyjdzie mu recomp ale to bedzie tylko spowolnienie calego procesu jakim jest mocne redu na starcie + masa; oczywiscie wszystko bez zadnych sterydow na takim etapie

edit: czesto spotykam sie z takim podejsciem, ze jak ktos nie ma tych "40 w lapie" to przeciez jak on moze rzezbic, z kosci na osci itd, a co jesli ma 36 przy wysokim bfie, dalej ma masowac? to juz nie te czasy, kiedy sie liczylo tylko, zeby byc wiekszym w bluzie

Zmieniony przez - notojazdazkoksem w dniu 2013-01-14 22:24:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2230
odetnę trochę węgli, zwiększę białko dodam trochę aerobów. trening pod masę. Czemu miałoby być źle ?


edit: Ale panowie po mnie nie widać, że jestem gruby jak jestem w koszulce czy coś, wychodzą mi żyły na treningach wyprostuje rękę mam normalnie widać mi żyły na treningu wyskakują, mam naprawdę 13% i brzuch mam taki a nie inny :X trochę zaniedbałem na masówce i mam ;]


Zmieniony przez - ShaXow w dniu 2013-01-14 22:27:58

Where'd You Go?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek po suscie?

Następny temat

2 w 1. redukcja i masa

WHEY premium