SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sfrustrowani ! Podzielcie się swoją niemocą !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Wiadomo że wśród ćwiczących jest wiele osób które pomimo swoich wielkich starań nie notują żadnych przyrostów, lub jeśli nawet, to są one bardzo niewystarczające. Są też osoby które zanotowały widoczne efekty w swojej karierze, ale od dawna stoją w miejscu i nic nie potrafią z tym zrobić. Są również i tacy co wyglądają coraz lepiej, ale wydaje im się że cały czas jest lipa. Trąci to o bigoreksję. Wiadomo że efekty same w sobie motywują człowieka do dalszej pracy. Ale jeśli ich nie ma, lub skończyły się dawno temu... Jak radzicie sobie z permamentnym niezadowoleniem? Jak pomimo braku efektów znajdujecie w sobie siłę żeby nadal ćwiczyć ? Co Was motywuje do dalszej pracy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2691
Ja tez mam kryzys wydaje sie mi ze mam "zastuj miesniowy" Ale rodzina mowi ze Rosne wymiary mam nie za powalajace ale ciwcze dopiero rok i jade bez zadnych Supli.. za miche sie tez ostro wzolem i mam nadzieje ze na wakacjach bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Ja to myślę, o tych wszystkich pannach na plaży, które pragnął lizać i całować mój kaloryfer.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
ja myśle o tym jak będę sie fajnie czuł na podium jakichs zawodów w WL i pomaga lub też myśle o wszystkich przeciwnościach losu i o tym że jak ty nie cwiczysz to cwiczy ktoś kto ci przy***ie

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Sogi poleciały

Michal29, Twój tekst mnie rozwalił:

"myśle o wszystkich przeciwnościach losu i o tym że jak ty nie cwiczysz to cwiczy ktoś kto ci przy***ie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298


ja ogolnie caly czas czuje sie jak szmata zwlaszcza gdy widze sylwetki niektorych osob z forum
ale jak naprawde jest ciezko to patrze na te foto
ten gość poprostu daje mi sile

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Tomekk16, jeśli to zdjęcie w Twoim profilu to Ty, to jest całkiem nieźle ! Właściwie niewiele odbiega od tego gostka na fotce którą wrzuciłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26682
straci motywacje przez ciebie ;]

when you're not training somebody else is training to kick your ass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Nie to było moim zamysłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31985
hmm stwierdzenie ze zdjęcie z profilu nie wiele odbiega od tego wyżej troszeczke naciągane Ale nie zmienia to faktu, że forma na fotce z profilu calkiem niezła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Koniu SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Pomimo kryzysów, dołów, zapaści itp. udało mi się wykształcić w sobie potrzebę ćwiczenia. Nie jako ćwiczę z automatu. Bez względu czy idzie czy nie idzie. Po prostu muszę ćwiczyć. Po drugie nie byłbym wstanie przestać trenować, bo żal by mi było tych wszystkich wypocin przez te wszystkie lata. No i lubię mieć cel ! Choć z każdym dniem wydaje mi się że paradoksalnie coraz bardziej się od niego oddalam Takie chwile jak ta, bardzo uświadamiają mi jak bardzo brakuje mi treningu. Aktualnie jestem chory i wpierniczam antybiotyk. A żeby było śmieszniej, przed chorobą miałem ponad tygodniową kontuzję karku i kiedy mi przeszło, to zrobiłem jeden leciutki trening, poczym następnego dnia chwycił mnie wirus. Suma summarum szacuję że będę miał ok. 3 tygodniową przerwę Siąść i płakać !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławeczka w 5 minut

Następny temat

...Waga A wymiary

WHEY premium