SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sexi Body

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Panowie mam problem i potrzebuje porady.Wiec tak mam kolezanke , ktora zakonczyla cykl na winku ok 3-4 tyg temu. dawka 20mg ed.
Rozmawialem z nia i powiedziala ze jakos zabardzo jej to nie kopło, moze i oczekiwania zbyt wysokie.Powiedziala , ze kiedys brala winko inj i upiera sie ze bylo 2mg/ml.Osobiscie nie spotkalem sie z takowym i twierdze iz bila zambona 50mg.Do rzeczy
kolezanka chce zrobic bombe masowa i upiera sie przy testosteronie omo,susta. i nandrolon .Odradzilem branie tescia z wiadomych przyczyn.Ma to przemyslec ja kompletnie nie wiem jakie dawki mogla by brac, i tu prosze o pomoc.
Mowilem jej ze moze sprobowac cykl deca oxa.
ogolnie do dyspozycji jest tak: omo, cypio , prop, deca, npp, oxa.Na prime jej nie stac wiec poki co odpada.Nie chcialbym komentarzy typu po.je.ba.na itd bo mam to centralnie w dupie wole aby wziela rozsadanie niz glupio.Dlatego tez pytam na forum, bo nie kazdy mial stycznosc z saa u pan. Chodzi mi o dawki
Panna wiek 30lat, ok 165cm wzrostu szczupla dosyc silna, co do diety ma orientacje w temacie trening-robi kursy instruktorskie wiec raczej obyta.
Czekam na sugestie cykl do 10 tyg minimum 6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
a po co jej masa?
jestem ciekaw jak ten temat sie rozwinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
ech w dupach sie ludziom przewraca

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1359
tez czekam bo sam jestem ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 146 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4100
Jako dobry znajomy powinieneś jej załatwić wyje.bki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
panowie nie robmy smiecia z tematu bo moze sie wywiazac fajna dyskusja , czekamy na madre glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
https://www.sfd.pl/winstrol_dla_dziewczyny-t533854.html

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Kurcze, jak powiesz z jakiego miasta jest to pewnie sie okaze ze ja znam

Mialem juz do czynienia z taka instruktorka fitnessu, ktora to wino walila, ale w szotach. Po 5 tyg jej gospodarka hormonalna tak sie zablokowala ze nie dostawala okresu przez dlugi czas.
Ingerencja sterydowa u kobiet jest niesamowicie skomplikowana z tego wzgledu iz ciezko jest ruszyc pozniej gospodarke estrogenowa. To sa bardzo zlozone bestie

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Panowie bez spamu prosze.Winstrol brany juz byl, wiec poki co odpuszcza.Mowi , ze czuje sie dobrze z okresem tez nie ma problemu jak i glosem , przerosnieta lechtaczka.Michal nie znasz jej na bank bo to nie Pl .Co do tescia i gospodarki hormonalnej zdaje sobie znakomicie sprawe z powagi sytuacji.Dziewczyna chce przymasowac.Mysle ze podanie omo mija sie z celem kusilbym sie tu o propa i krotszy cykl.Jednak caly czas mysle ze nandro z anavarem moglo by ja zadowolic.jakies sugestie

Zmieniony przez - Joy w dniu 2010-01-04 22:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
moze poprostu megace?

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2010-01-04 23:06:09

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ubrania dla dużych chłopców :)

Następny temat

oslonki !

WHEY premium