SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwatka w proszku z mleczarni...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
Kumpel mi przyniósł dzisiaj 500g serwatki w proszku za 5zł załatwione z mleczarni.
Wartość odżywcza w 100g:
tłuszcz: 1g
białko 13g
węglowodany (laktoza) - 71g
sole mineralne (popiół) - 8g
w tym wapń, fosfor, miedź, witraminy B2, B12, kwas pantotenowy

Wartość energetyczna 1465 kJ (345 kcal)

Teraz pytanie czy moge to stosować w treningu na masę.
Oprócz tego jem kreatyne + glukoze + tauryne, glutamine, białko serwatkowe i białko na noc.
Czy ta serwatka proszku styknie na mase?
Jezeli tak to ile dziennie mam brac?
5zł tylko w końcu....

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
taaa poszukaj w wyszukiwarce postu Wilhelma a sam sie przekonasz co tty kupiłeś, ja za te 5zł wolał bym sobie kupić ryż lub płatki owsiane!!

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
ehh szkoda kasy na to bylo ja kupilem i to wyrzucilem ty lepiej zrob to samo jezeli ci zycie mile bo to pasza dla swin a nie bialko hehe za to 5zl to bys se kupil mleko ;P a nie eheh

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
ło Boże, dajcie już pokój z tymi serwatkami z mleczarni. Wyrzuć jeśli Ci życie miłe. Zdrowie sobie tylko popsujesz. Nie rozumiem dlaczego nazywają to serwatką. Powinno się nazywać laktoza w proszku.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
serwatka to jest właśnie LAKTOZA (chyba 80g na 100g) a białko serwatkowe to zupełnie co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
szkoda hajsu na takie eksprymenty

j/w lepiej za ten hajs kup ryzu

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o rade

Następny temat

hmb

Wiecej