SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwatka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
Witam!
meczy mnie od dawna pewna rzecz ... więc
serwatka a białko serwatkowe to 2 inne rzeczy
a wiadomo że białko serwatkowe jest bardzo dobre a czy zwykła serwatka której cena wynosi ok 3-4 złoty za kilogram
nadaje się do kulturystyki? Ponieważ ma dość dużo białka jak na jej cene bo ok 12g
macie tutaj wartości odżywcze:
http://www.aromatis.cz/pl/susena-syrovatka/nutricni-hodnoty.html

a na allegro wpiszcie sobie "serwatka" i zobaczcie sobie bo linkow wklejać jak wiadomo niewolno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze bardzo:

https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=serwatka

Żeby dostarczyć minimalne zapotrzebowanie na bialko musialbys ze 300g tego gówna zezrec, i przy tym pełno laktozy.

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-02-22 15:21:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
ale nie chodzi mi o całkowite zastąpienia tego w diecie ale jako uzupełniacza do diety bo zaszkodzić zaszkodzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze w profilu ze masz w pasie 90cm, jakbys tak regularnie jadl to serwatke to pewnie do 100 bys doszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
aha tak to nie chcę dzięki za odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac suple :)

Następny temat

pytanie o zwiększenie masy ciała

WHEY premium