SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serwatka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Mam pytanko dostałem od ziomka 5 kg serwatki z piekarni i chciałbym dowiedziec się jaki moze miec stosunek procętowy białka w 100gramach i jak to jeść.Za odpowiedzi dam soga

Weapon They Fear

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Nie jeść! To ma 13g białka, 71g węglowadanów w postaci laktozy, która odkłada się w tłuszcz i dostaje się sraczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
jest tam okolo jak sie nie myle 12 g bialka , reszta to wegle i to niskiej jakosci- o krotkich lancuchach. ogolnie dolina, chyba ze jestes chudy na maksa to wtedy w ddesperacji mozesz brac. ogolnie odradzam. otluscisz sie strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
swieta sprawa
zwłasz przed okresem letnim,gdy priorytetem jest rzezba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11706
to cie ziomek uszczesliwil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
A jezeli napisze wam że mam bardzo szybka przemiane materii i napewno sie nie zatłuszcze tym to moge to sobie jeść?

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
No i jak zaczęłem to jeśc to mam takie wiatry że huragany w USA sie chowająo i czasem żołąd mnie napiera.No wyjaśnijcie mi czy od tego tylko tłuszcz przychodzi czy tez coś mi mięśnia pójdzie.Zaznaczę ze mam za***iście szybką przemiane materii

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
https://www.sfd.pl/temat138655/  masz tu swoja odpowiedz, poczytaj zanim cos kupisz

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
jak juz jesz to po prostu obserwuj co sie dzieje
odstaw gdy jedynym rezultatem brania bedzie przyrost tluszczu

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8166
Przy bardzo szybkiej przemianie materii (ja mam) serwatka nie jest az tak szkodliwa. Jak ktos jest chudy jak szczapa , a przez skore widac kosci tylko to troche tluszczu rozlozonego rownomiernie na ciele nie szkodzi. Wyglada sie po prostu bardziej normalnie. Cwiczenia dodaja jeszcze miesnie do tego. Nie pisze tego bo jestem fanem serwatki. Jest ona troche pozyteczna, ale dla malej grupy osob. Testowalem na sobie. Ale pierdy to sa megapotezne. Sraczki nie mialem.

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
Jasieniek ale ja nie mam takiego czekoś z allegro i w takim opakowaniu.Ja to dostałem od kolegi który przywiózł worek 25kg z piekarni(nie robie reklamy ale jedna z najlepszych w polsce w produkcji ciast)Ja se zakupiłem 5 kg od niego i jak narazie to biore to do 2 dni i luzik tylko ze wiatry mam cholerne.Jak tylko zauważe jakieś odkaładanie sie tłuszczu albo cos innego to napisze.Jasienek i miśkov sog takze dla was!

Weapon They Fear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC czy System Protein 80 ?? Olimpu?? Co lepsze?

Następny temat

jak po treningu?

WHEY premium