SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serious Mass + Cell Pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Witam!Dzisiaj kupilem Serious Mass z OPTIMUM NUTRITION i Cell Pump i chciałbym się dowiedziec jak to najlepiej przyjmować. Po treningu gainer czy kreatyna, bo z tego co wiem to musi byc pewien odstep pomiedzy tymi suplementami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
CP łykaj dwie porcje na dzień, rano i przed treningiem a gainera bierz po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Ok, dzieki. Mam jeszcze jedno pytanie, bo slyszałem że CP z monohydratem (np. Vitalmax Creatin Monohydrate) daje lepszy efekt, jak teraz najlepiej to przyjąć?? CP rano i przed treningiem, a monohydrat po?? I co teraz z gainerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
Z tego co wiem to lepiej jak byś teraz wziął to MONO a dopiero później CELL PUMPA bo jak już zjesz cell pumpa to mono juz ci nigdy nie bedzie dawalo efektow jak przed cell pumpem ( moge sie mylic) zaraz wejda specjalisci to potwierdza/zaprzecza pozdro

assalam aleykom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
jak masz małą puszkę CP to bierz rano na czczo 5g mono a przed treningiem porcje CP, a jak masz 2 puszki CP to bierz 2 porcje na dzień i mono nie musisz kupować.

ali90 - mylisz się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktore bialko

Następny temat

Xpand jak dawkowac z innymi suplami

WHEY premium