SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth -> GEAR THIRD in motion!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No właśnie ta stronka mnie rozczarowała
No ale ja jestem daleko za garnicą więc to może wyjaśniać problem .
Gratulacje Szczere Mistrzuniu
Czekam na relacje i jakieś filmiki albo chociaż zdjęcia

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez probowalem odpalic i komuniakt "Offline" ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Gratuluje ;P

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 644 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13498
No ja też miałem "Offline"

Wielkie graty Sene.

I tak trzymaj !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
JA również myślałem, że laptopa wywalę przez okno

Gratuluję 1 miejsca

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Graty
Mało brakowało a by ciągi nie wyszły;/

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
GRATULUJĘ

pisz co i jak

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
29.08.2009

Na wstępie powiem, że udział w zawodach totalnie się nie udał ale cieszę, że startowałem bo ze wszystkich moich dotychczasowych startów zdobyłem w Wawie najwięcej cennego doświadczenia, które na 1000% zaprocentuje w przyszłym sezonie

Pokolei......

WAGA

Hehe muszę przyznać, że ostatni tydzień to była redukcja mojego życia. Zeszło koło 4kg wagi, z pasa z 3,5cm a tak wyżyłowany jak wczoraj chyba nigdy w życiu nie byłem. Żałuję, że fotek nie zrobiłem bo żyły miałem wszedzie...barki, klata, na sześciopaku - ogólnie masakra Waga na zawodach pokazywała 67,4/5, więc jak zwykle niemal równo

SIADY
Z tego boju jestem w sumie najbardziej zadowolony. Mimo, że kostium wszedł prawie jak jeansy to siła RAW mi prawie w ogóle nie spadła. Zawody rozpocząłem od 200kg - najładniejsze dwie paczki w moim wykonaniu ze wszystkich zawodów:




Drugie podejście na 210 - nowa życiówka z zawodów - trochę płytkie ale zaliczone i wstane również na luzie:




W trzecim atakowałem 220 i szkoda, że się przez martwy punkt nie przebiłem bo to był tez bardzo ładny przysiad:




ŁAWKA
Na pierwsze podejście daliśmy z trenerem 130kg. Moją mina po założeniu koszulki i zorientowaniu się, że mogłem samymi rękoma "zejść" do klaty bez ciężaru - BEZCENNA W sumie pierwsze podejście to w zasadzie jak wyciskanie bez koszulki. Całe szczęście, ze silny RAW byłem to na styk to pocisnąłem. Podejrzewam, że gdybym w pierwszym podejściu nie cisnął to bym spalił całą ławe i zawody.





Na drugie i trzecie podejście daliśmy 140kg i próba nowej koszulki. Załuję, że daliśmy tylko 140 bo ciężar był po prostu za lekki i nie mogłem dobrze go opuścić i trafić w punkt. Teraz jednak przynajmniej wiem, że na nastepnych zawodach trzeba będzie zaczynać w niej minimum 145kg

CIĄGI
Mój ulubiony bój okazał się najwięszym niewypałem ze wszystkich moich startów Na rozgrzewce było widąc, ze jest moc. Dodatkowo cieszył mnie fakt, że kostium był podszyty idealnie. Ciasny, trzymał tam gdzie trzeba i mogłem się w nim dobrze ustawić. Zaczęliśmy leciutko 210kg, żeby zabezpiczyć 1 miejsce(po siadach byłem pierwszy a po ławce albo pierwszy albo drugi z minimalną starą - nie pamiętam). Oczywście sztanga odfrunęła z pomostu jednak tak mocno odfrunęła, że zachwiało mną na górze i cofnęła się minimalnie = spalone




W drugi podejściu szliśmy 220, które dawało już pewne pierwsze miejsce.....jednak sytuacja się powtarza bo tym razem bo po pseudo zablokowaniu znowu mną zachwiało, więc puściłem sztangę gdyż wiedziałem, że to podejście jest do "odstrzału". Zrobiło się cholernie nerwowo, bo "trzy szybkie" w ciągach naprawdę, zadko się zdarzają




W trzecim podejściu poprawiałem 220 i muszę podziękować trenerowi Szymkowiakowi za dobrą radę przed podejściem - mianowicie, żebym zwolnił w końcówce i powoli sobie dociągnął gdyż ciężary pewnie są za lekkie i jak "za mocno kończę" to może mną chwiać. Tak też zrobiłem i poszło




REASUMUJĄC
Siady średnie....
Ławka słaba....
Ciąg beznadziejny

Trójbój równe 560kg czyli*****owo ale na pocieszenie przywiozłem puchar, medal i torbę nike

Jak zwykle medal ma jednak dwie strony. Wiem, że do siadów potrzebuję kostium rozmiar ciaśniejszy niż ten, który miałem na zawodach. Ławę w nowej koszuli muszę minimum od ~145kg zaczynać a ciągi nigdy mniej niż to czym robię 3 ruchy na treningu i w przyszłym seoznie będzie za***iście

Dodatkowo przetestowałem beta alaninę w kosmicznych dawkach i muszę przyznać, że suplement oparty o nią(body octane) w połączeniu z cloutem, magna powerem, growth factorem sprawdził się rewelacyjnie. Mimo takiego ubytku wagi(bardzo dużo wody) siła RAW została w zasadzie na tym samym poziomie Wszystkie te suple na pewno zagoszczą w mojej stałej lub cyklicznej suplementacji.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No ładnie, szkoda tego ciągu bo widać było moc. Ławka też pechowo, ale to doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Zapomniałem o BONUSACH

* Próba po zawodach na ćwiartce





* Rekord Polski juniorów w mc mojego kolegi z sekcji


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy potrzebuję rozpiski spadki

Następny temat

Trening do oceny i poprawek

WHEY premium