SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senegroth/Dziennik/ Droga do Akademickich Mistrzostw Polski w TS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Witam Wszystkich!

W związku z tym, że wielkimi krokami zbliżają się AMP w Supraślu postanowiłem założyć dziennik treningowy. Myślę, że dzięki niemu i Waszemu "wspraciu" będę miał jeszcze większą motywację do ciężkich treningów które czekają mnie w ciągu najbliższych 9 tygodni.

Najpierw troszkę o mnie:

DANE

Wiek: 19,5 (rocznikowo 20 lat)
Staż treningowy: 2,5 roku
Budowa ciała: mezomorfik
Waga: +-69kg
Wzrost: 170cm

WYNIKI SIŁOWE

Przysiad: ~130kg
Wyciskanie leżąc: 95kg (tyle wycisnąłem na zawodach 18 stycznia w kat 67,5)
Martwy Ciąg: ~220kg [kostium] ( pod koniec grudnia na treningu pociągnałęm 222,5kg ważąc 70kg)

Wyniki trochę teoretyczne, gdyż jestem świeżo po zbijaniu wagi(8kg w 6 tygodni), kontuzji barku(która dalej mnie nęka trochę), chorobie i sesji

SUPLEMENTACJA

Double Blast - (kilka miarek mi zostało z wakacji)
CEE - jem już od dwóch tygodni (240kaps)
Clout - 600g
Chela-Mag B6 - 3x30tabs
Garclin - 30tabs
Tran - 120kaps

Planuję jeszcze dokupić drugiego Clouta, albo Body Octane+CEO. Dawkowanie wygląda następująco:

Luty(początek marca)
Dni treningowe: 1-2miarki DB przed treningiem i 5kapsów CEE po treningu
Dni nietreningowe: 2x5kaps CEE(rano i po południu)

Marzec
Dni treningowe: Clout przed i po treningu
Dni nietreningowe: Clout rano i po południu

Co do kwietnia to jeszcze się okaże, bo nie wiem czy będę miał drugiego Clouta czy Body Octane+CEO. Suple prozdrowotne rano po śniadanku łykam.

Teraz najważniejsze czyli:

IMPREZY i CELE

* 21 marca - akademickie mistrzostwa woj łodzkiego w dwuboju siłowym(wl+mc) chciałbym zając pierwsze miejsce

* początek kwietnia - akademickie mistrzostwa woj łodzkiego w TS. Tutaj również celuję w pierwsze miejsce.

* 25 kwietnia - AMP. Chcę zrobić minimum 530kg i powalczyć o podium.

W zależności od formy jaką będę dysponował na przełomie marca/kwietnia może pojadę na MP Juniorów do lat 20 spróbować pobić rekord Polski w martwym ciągu.

WYPIS treningu z wczoraj(pierwszy, taki rozruchowy po sesji)

15.02.2008
Przysiad 20/8 60/6 80/6 100/6x6
Odejścia 120/1 130/1 140/1 150/1 160/1 170/1 (10-35sekund)
Wolne siady 80/4 85/4 90/4,4
Stanie w pochyleniu(dzien dobry) 60/6sekund 70/6s 80/6s x4
Dwugłowy na maszynie 35/8 40/6x6 (tak mam bloczki podpisane)

Póki co bez rewelacji szczególnie w siadach, ale myślę że dawna forma powróci w ciągu 2-3 tygodni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
witaj,
powodzenia

co to sa odejscia ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Witam, będę śledził i powodzenia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Powodzenia będę śledził.

Przy okazji zobaczy się twój trening i jakie będą efekty bo sam jade teraz na 6x6

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Odejścia jest to po prostu przyjęcie pozycji startowej do przysiadu. Zdejmuje sztange ze stojaków dwa-trzy kroki w tył i tak stoję sobie z nią X sekund. W tej chwili wykonuję wersję troszkę mniej inwazyjną bo stoję nad stojakami. Dawno tego nie robiłem więc trzeba się przyzwyczaić. Polecam to ćw wszystkim tym którzy chcą poprawić wynik w przysiadzie i swoją psychę przy wykonywaniu tego boju. Po dwóch tygodniach sztanga przy normalnych przysiadach wydaje się "lekka jak piórko"

Co do 6x6 to nie zamierzam tego ciągnąć dłużej niż 2 tygodnie. Po prostu muszę wejść na obroty, potem wskocze na 2 tygodnie piątek i czwórek, a potem wejdę w taśmy/kostium i trójki z dwójakmi pewnie do samych AMP będę jechał(jeszcze się okaże).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Witam

Będę śledził i zaglądał. Cel słuszny także z Twoją determinacją z pewnością osiągniesz.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Bede na pewno zaglądal moze czegoś sie dowiem rozpisz jeszcze martwy i klate

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
witam!!! będę śledził bo zmierzasz do tego samego co ja

pozdrawiam i zapraszam do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dzisiejszy obiadek:





A to suple, które w tej chwili posiadam:





W miarę możliwości postaram się Was uraczać jakimiś filmikami z treningu, ale ciężko będzie bo mam zepsute dwa akumulatory od aparatu i robią mi psikusy różne psikusy np aparat pokazuje, że bateria jest pełna a można zrobić 2 zdjęcia, albo w trakcie filmu się wyłacza. Ale postaram się

Jeżeli chodzi o trening. To przez mój bark muszę się oszczędzać na ławce i stosować mało inwazyjne metody. Będę robił 6 serii zasadaniczcyh po 2 powt technicznie z zatrzymaniem i będę co trening dodawał po 2,5kg. Zacznę od 87,5kg albo 90kg. Zobaczę w środę jak będzie mi szło. Co do ciągów to robię intuicyjnie metodą opartą 3x3.







Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2008-02-16 18:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Powodzenia

będę śledził

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
2,5 kg co tydzień. Bo jeśli będziesz miał 2 treningi w tygodniu to by wyszło 5 kg co jest chyba nie możliwe.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase :)

Następny temat

MARTWY CIĄG - TECHNIKA I HISTORIA

WHEY premium