SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scott Coker o przyszłości Fedora Emelianenko i Josha Barnetta

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2913 Napisanych postów 17649 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 310263

@FightLaneCom Twitter / photosbyjohnp.com

Scott Coker o przyszłości Fedora Emelianenko i Josha Barnetta

Prezydent Bellatora Scott Coker opowiedział o planach dotyczących dwóch zawodników - Fedora Emelianenko, który jest prawdopodobnie na finiszu swojej kariery oraz Joshu Barnett’cie, który będzie kontynuował swoją karierę od debiutu w Bellatorze.

Bez wątpienia rosyjski Ostatni Cesarz Fedor Emelianenko jest jednym z najlepszych zawodników w historii MMA, ale pomimo jego niesamowitego sukcesu w całej karierze i późnego odrodzenia w Grand Prix wagi ciężkiej Bellatora, ostatnia walka w styczniu zbliżyła go do przełomowego momentu zakończenia kariery.

Na gali Bellator 214, stawką w finale turnieju był tytuł mistrza wagi ciężkiej. Na drodze do wywalczenia przez Rosjanina tego tytułu i zostania mistrzem po raz pierwszy od 10 lat stanął mistrz wagi półciężkiej, Ryan Bader. Zaledwie 35 sekund wystarczyło Baderowi, aby znokautować legendę.

Wydawało się, że to może być ostatni raz, kiedy będziemy mogliśmy zobaczyć, jak Emelianenko wchodzi do klatki. Jeśli tak będzie, to nikt nie może odebrać mu tego, co osiągnął w trakcie swojej niesamowitej kariery.

Czy zobaczymy jeszcze Fedora Emelianenko ponownie w klatce? To pozostaje kwestią do ustalenia, ale prezydent Bellatora Scott Coker planuje ustalenie tego w tygodniu poprzedzającym galę Bellator 221, która odbędzie się 11 maja w Chicago.

Scott Coker
"Nie rozmawiałem jeszcze z Fedorem o czymkolwiek" - powiedział Coker w rozmowie z BJPenn.com. "To dlatego, że on był w Moskwie, ale będę z nim rozmawiał w Chicago. I zamierzam go zapytać: "jakie są twoje plany, co chcesz zrobić?" Bo gdyby chciał kontynuować, z chęcią zorganizowałbym dla niego trasę walk, mógłby zawalczyć w Japonii, tutaj w USA i w Moskwie. A my promowalibyśmy ich wszystkich i byłaby to taka trasa zwycięstwa, jak ostatnie okrążenie. Ale on może powiedzieć: "Nie, nie jestem zainteresowany, pójdę pracować dla rządu", albo nie będzie tam pracował... Nie wiem, jakie są jego plany. Za kilka tygodni, będę miał jasny kierunek tego, co on chce zrobić."


Niedawno Bellator podpisał kontrakt z innym dużym nazwiskiem. Tym zawodnikiem jest nie kto inny jak Mistrz Wojny lub też Zabójca o twarzy dziecka Josh Barnett.

Były mistrz UFC podpisał kontrakt z Bellatorem 1 kwietniai wkrótce po tym, spekulowano, że będzie czekał na zwycięzcę kolejnego starcia o tytuł wagi ciężkiej o który mają zmierzyć się Ryan Bader i Cheick Kongo.

Według Cokera nie jest przesądzone, że Barnett będzie kolejnym pretendentem do tytułu po Kongo. Coerowi podoba się jednak również inny pomysł, a mianowicie pojedynek między Joshem Barnettem a Fedorem Emelianenko do którego miało dojść w 2009 roku na gali Affliction Trilogy. Niestety walka została anulowana po tym, jak Barnett oblał testy antydopingowe.

Scott Coker
"To byłoby coś, prawda? On kontra Barnett, walka, która nigdy się nie odbyła. To byłoby niesamowite" - powiedział Coker. "To, czy Barnett dostanie walkę o pas w swoim debiucie, nie zostało jeszcze ustalone, ale myślę, że jego menadżer szukał walki pomiędzy tą walką a walką o tytuł. Josh chciałby jednak walczyć o tytuł, a my staramy się wypracować harmonogram, ponieważ on potrzebuje pełnego obozu treningowego.

Jest trochę poza rywalizacją, ale ma też inne obowiązki związane z filmem i zapasami. Jest więc bardzo zapracowanym facetem, ale miejmy nadzieję, że uda nam się go umieścić w klatce i zestawić do walki, a może kiedy dostanie walkę i ją wygra, będzie mógł ubiegać się o pojedynek o tytuł przed końcem roku."1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 2547 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34464
ta walka to byloby cos... w Prajdzie xD Barnett obecnie w formie chyba jednej lepszej od Fedora

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1903 Napisanych postów 15903 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84106
Niestety teraz każdy może znokautować Fedora byle ciosem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 48 Lublin - wyniki i dyskusja LIVE

nutlove