SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec nutrition - ZMA

temat działu:

Scitec nutrition

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14290

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Moje pierwsze zma i muszę przyznać, że koledzy mają rację:) ja budzę się wyspany jak nigdy i to faktycznie działa. Wcześniej jak wstawałem to ledwo z łóżka się ruszałem, teraz bez problemu :) opakowanie bardzo ładne, mi się podobają opakowania Scitec'a, fajnie wyglądają i przyciągają uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
Scitec'owskie ZMB6 to najlepszy z produktów z zawartością cynku, magnezu i wit b6 z jakimi się spotkałem. Cenowo nie muszę pisać po kolegach wyżej - rewelacja, najekonomiczniej wychodzi. Jeżeli chodzi o same efekty to śpię po tym jak dziecko, budzę się wypoczęty i wyspany, a i dzięki temu lepsza regeneracja i poziom teścia. Jak dla mnie numer jeden, jakościowo do kapsów nie mam zastrzeżeń - polecam!

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Kanax - sprawdź skład (jaką masz wersję) i poczytaj co się pozmieniało .. to był bardzo fajny produkt.. był

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1127
jadłem wersje niebieską i zieloną i ta 2ga jest znacznie lepsza, bardzo głęboki sen po niej i codziennie sen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1623
Bardzo dobre ZMA. Bardzo tanio wychodzi jak na tą ilość kapsułek. Poprawa snu bardzo odczuwalna polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120
Cena na plus, jakość również, więc polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Osobiście ZMB6 odczułem najbardziej jeżeli chodzi o tego typu produkty, sen i regeneracja o niebo lepsza, w dodatku ekonomicznie wychodzi w porównaniu do konkurencji. Jak dla mnie numer jeden, Scitec znowu dał radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Nie mogę powiedzieć nic złego na temat tego suplementu, naprawdę działa, aczkolwiek poranki bywają ciężkie po tak głębokim śnie :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Według mnie bardzo tanio wychodzi za opakowanie, z wit. D3 wspaniale się spisuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - 100% Whey protein professional

Następny temat

Scitec nutrition - Zinc

WHEY premium