SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec nutrition - Mega Glucosamine

temat działu:

Scitec nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9404

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692


Mega Glucosamine

Opis
-POMAGA W REGENERACJI CHRZĄSTKI STAWOWEJ
-WSPOMAGA ZDROWIE STAWÓW
-DZIAŁA PRZECIWZAPALNIE

Scitec Mega Glucosamine jest suplementem diety zawierającym siarczan glukozaminy - najważniejszy związek wpływający na prawidłowe funkcjonowanie stawów. Głównym zadaniem siarczanu glukozaminy jest budowanie struktur chrzęstnych oraz zapewnienie właściwego "smarowania" elementom ciernym aparatu ruchu.

Siarczan Glukozaminy - jest związkiem zaliczanym do grupy Aminocukrów. W naszym organizmie wchodzi w skład chrząstki stawowej. Jej suplementacja prowadzi do pobudzenia procesu syntezy Proteoglikanów co przekłada się na przyspieszenie procesów naprawczych stawów. Dodatkowo grupa siarczanowa ułatwia wbudowywanie Siarki do chrząstki stawowej, zwiększając tym samym efekt terapeutyczny Siarczanu Glukozaminy.
Zalecane dawkowanie

2-3 razy dziennie po jednej kapsułce przed posiłkami.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Mega Glucosamine
Porcja 1kap.
Ilość porcji w opakowaniu 100
Opakowanie 100kap.
Zawartość jednej porcji zaw:
Siarczan Glukozaminy 1000mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
Stawy mi trzeszczały, zgrzytały, hałasowały i bolały... aż sięgnąłem po ten produkt. Dosyć szybko pomógł on zregenerować mojemu organizmowi wszystkie struktury chrzęstne (głównie w kolanach, to one 'odzywały się' najbardziej). Nagle wszystko to puściło, teraz Mega Glucosamine jest na mojej stałej liście zakupów, świetny produkt i do tego w przystępnej cenie!

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120
Staw łokciowy najbardziej cierpiał, więc zakupiłem ten produkt. Ból z każdym treningiem ustępował :) Tyle w temacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 788
Ktoś się może orientuje, jak powinno się to dawkować? Wszędzie znajduję tylko informację, że dwa razy dziennie jedna kapsułka przed posiłkiem, tylko co to znaczy - między posiłkami na czczo? 30 min przed posiłkiem? 5 min przed posiłkiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - HEMO NO

Następny temat

Scitec nutrition - Mega Daily One

Wiecej